Jaka brama garażowa?

« Powrót do grupy: Innowacje w budownictwie

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

21 października 2008, 14:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka firma produkuje bramy garażowe segmentowe z niskim prowadzeniem? Jaka jest najlepsza? Jaka powłoka do takiej bramy będzie najwytrzymalsza? Może zastosować okleinę? A Co sądzicie o firmie HORMAN?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 stycznia 2009, 16:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
To dość trudna sprawa. Okleina zawsze może się odkleić, a pomalowana powierzchnia porysować. Z drugiej strony, jeśli nie jest to brama przemysłowa która ma być otwierana co 15 minut to czemu by nie kupić tego co się komuś naprawdę podoba. Hormann to solidny producent więc jest niewielkie ryzyko wady fabrycznej. Najważniejsze żeby montaż bramy był prawidłowy. Żeby nie robili tego pierwsi lepsi partacze, tylko kwalifikowana ekipa. Ja byłem skąpy, wynająłem paproków i potem nie miałem jak otworzyć wrót od garażu. Fachowców znalazłem na fachowaekipa.pl. A złoty dąb, faktycznie ładnie się prezentuje...
Pozdrawiam,
J.F

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2009, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

A jaka jest cena tej bramy automatycznej ?? Jestem ciekaw bo chciałbym sobie zakupić taką bramę :)
pozdrowienia

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2012, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja swoją bramę (automatyczna na pilota) zakupiłam w tej firmie - całkowity koszt z montażem to 2200 zł - jest do tego gwarancja ale narazie nie było potrzeby z niej korzystać bo działa dobrze.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 września 2012, 14:05

Zgadzam sie: good 0 bad

A dokładnie gdzie zakupiłaś tą bramę, i jaką dokładnie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2013, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Podaj więcej szczegółów,bo jeżeli za bramę automatyczną zapłaciliście 2200zł to nie jest to duża kwota. Jaki dokładnie producent?


www.Alarmserwis.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

30 czerwca 2013, 08:23

Zgadzam sie: good 0 bad

2200 – to faktycznie brzmi troche mało. Ja niedawno kupiłem Hormanna brame automatyczną RenoMatic z napędem EcoLift, w kolorze Tytan i dalem promocyjna cenę 2390 (odliczam VAT). Uważam, ze jak na takiego producenta jak Hormann to calkiem przyzwoita cena. Nie wiem, czy można dostac taniej. Ale brama super. Polecam każdemuJ Naped chodzi tez bez zarzutu

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2013, 13:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość napisał: Jaka firma produkuje bramy garażowe segmentowe z niskim
prowadzeniem? Jaka jest najlepsza? Jaka powłoka do takiej
bramy będzie najwytrzymalsza? Może zastosować okleinę?


Ja swoją bramę do garazu na dzialce zakupiłem w http://www.garaze-baliczek.pl/ - w ofercie mieli dowoz i montaz gratis, tak wiec bylo naprawde taino:>

Ten post był edytowany przez Bolekk dnia: 8 lipca 2013, 11:08
Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2014, 09:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Wiśniowski produkuje segmentówki odpowiednie do nadproża 10 cm i więcej, jeśli o to chodzi. Gdyby ktoś z Waw poszukiwał, to proponuję zapytać w Famixie.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 kwietnia 2014, 16:42

Zgadzam sie: good 0 bad

A z Wrocławia mógłby ktoś coś? Np. IDEAL widziałem, że sie pojawia. Też mają bramy segmentowe i całkiem sensownie to wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jaka klimatyzacja? Liczba postów: 135 Grupa: Innowacje w... Klimy AIWA są spoko, bo nie biorą dużo prądu i mają tryb eco. Łatwo się nimi steruje, więc polecam. Model AIWA-MU25IN/OUT jest świetny do małych i średnich pomi...
  • Hale magazynowe producent Liczba postów: 2772 Grupa: Innowacje w... Wydaje mi się ze w takich halach podstawowe elementy do suwnice, wciągarki, żurawie czy różnorodne wózki widłowe. Taki asortyment na 100% możesz znaleźć w firmi...
  • Budowa hali Liczba postów: 240 Grupa: Innowacje w... Z pewnością warto zauważyć, że znaki znaki ochrony przeciwpożarowej służą jako wizualne przypomnienie dla pracowników, aby podejmowali niezbędne środki ostrożno...
  • Nowoczesne domy z drewna Liczba postów: 16 Grupa: Innowacje w... Nowoczesne domy z drewna https://domyhbe.pl/ to coraz popularniejszy trend w dzisiejszym budownictwie, łączący tradycyjne materiały budowlane z nowoczesnymi tec...
  • pompy ciepła Liczba postów: 27 Grupa: Innowacje w... Co w sumie robi taka pompa jonowa? Coraz częściej widzę gdzieś takie rozwiązania, ale właściwie nie wiem, jak to działa. Napisałabyś coś więcej?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 186

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >