Jaką komodę wybrać?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 grudnia 2014, 09:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, poszukuję komody do sypialni. Zależy mi na dużym wyborze i wysokiej jakości? Jaki sklep polecacie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2014, 10:24

Black Red White obecnie ma chyba największy wybór wśród wszystkich sklepów internetowych. Na stronie poniżej możesz sobie przejrzeć ich komody:
http://www.brw.com.pl/komody/.
Są tam kolekcje tańsze ale i premium.
Razem z żoną zamawialiśmy meble z kolekcji premium Orland. Nie były tanie ale są bardzo porządnie wykonane. W salonie stoi u nas taka komoda:

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 grudnia 2014, 10:50

Bardzo dobrze się składa,bo jeżeli chodzi o wystrój i aranżację sypialni to akurat tym zajmujemy się na co dzień i chętnie pomożemy,doradzimy na forum. A łózko do sypialni i materac masz już wybrane czy także jesteś dopiero na etapie poszukiwań?

www.MeblezKrakowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 12:12

Tutaj masz fajny sklep z meblami. Nie kupowałem tam komody ale stół i krzesła. Dobra obsług i szybka dostawa.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 marca 2015, 12:14

Tutaj masz fajny sklep z meblami. Co prawda nie kupowałem tam komody ale stó, jednak jestem przekonany ze znajdziesz tam coś dla siebie polecam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 kwietnia 2015, 07:47

Możesz skorzystać i sprawdzić powyższe adresy,akurat dobrych sklepów z meblami nie brakuje,a warto pomyśleć również o krzesłach,fotelach do swojego mieszkania,tutaj polecam www.KamilaMeble.pl na pewno się nie zawiedziesz.

Zgłoś | Cytuj | Link

1 kwietnia 2015, 13:13

A co wy jeszcze możecie dorzucić do:krzesła designerskie na poziomie i w dobrym guście. Chciałbym sobie porównać oferty na takie krzesła.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2015, 09:03

Jeśli lubisz nowoczesny styl to polecam ci nowoczesne komody Piękny wysoki połysk, minimalizm formy, czyli bez przesadnych zdobień, gładkie fronty. Produkuje je firma niemiecka w Polsce, mają bardzo dobre ceny. Kupiłem u nich białą komodę, rewelacja, spodziewałem się dobrej roboty,jak na Niemców przystało i się nie zawiodłem. Do tego nie zapłaciłem za przesyłkę, mają darmową dostawę - lubię takie niespodzianki. Mają też ofertę specjalną, duże promocje na niektóre produkty.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 kwietnia 2015, 10:40

Jeżeli ma to być komoda solidnie wykonana na lata,to zdecydowanie najlepsza opcja będzie aby wybrać drewnianą,dębową lub bukową, U nas znakomicie się sprawdza:)

www.Strefa-Domowa.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2015, 14:26

Spory wybór komód ma Forte. Sprawdź na http://www.forte.com.pl/meble/typy/komoda.htm l. Przystępne ceny i fajny design - myślę, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Chcesz coś przesłać? Jedziesz w trasę?

Ostatnio na forum

• Gdzie tanio kupić garnki i sztućce? Liczba postów: 79 Grupa: Porady i op... Jeśli tego typu asortyment jest potrzeby do lokalu gastronomicznego, to na pewno warto sobie zerknąć na tą stronę https://sklep.technica.pl . Mają tam bowiem ci...
  • Meble do biura Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Markę Limesto mogę podpowiedzieć w kwestii mebli socjalnych. Sporo szafek ubraniowych dla różnych miejsc – hal produkcyjnych, remiz strażackich, czy basenów. My...
  • Fototapeta w kuchni Liczba postów: 211 Grupa: Porady i op... Ja bym nie wybrała. Bałabym się, że mi się zniszczy. Kuchnia i łazienka, czyli pomieszczenia, w których stale jest wilgoć raczej nie nadają się do tego, aby był...
  • kabiny prysznicowe Liczba postów: 5 Grupa: Porady i op... Wolnostojąca jest fajna, ładnie się w łazienkach prezentuje, sama się nad zamontowaniem takiej zastanawiam
  • Rolety czy żaluzje? Liczba postów: 236 Grupa: Porady i op... To moim zdaniem kwestia indywidualna. Wybierz to co ci się bardziej podoba. Ja bym postawiła na rolety, lepiej moim zdaniem chronią przed światłem.

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 22231 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 218

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >