Jaką podłogę wybrać by była trwała na lata?

« Powrót do artykułu: Jaką podłogę wybrać by była... | « Powrót do grupy: Wnętrza

22 września 2021, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Świetny artykuł. Jeśli chodzi o realizację u mnie to z tematem wykonania podłogi lite zwróciłem się do firmy Jończyk gdzie oferują kompleksowe usługi w tym zakresie. W ramach zlecenia mogłem liczyć również na pomiary, transport i montaż parkietu na miejscu. Profesjonalna firma.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ciekawa aranżacja wnętrz Liczba postów: 167 Grupa: Wnętrza Ja zastanawiam się nad udekorowaniem mojego mieszkalnego wnętrza ozdobną tapetą. Jedna ściana w duże wzory kwiatowe np w sypialni naprawdę interesująco wygląda...
  • Nowoczesne i estetyczne meble łazienkowe Liczba postów: 11 Grupa: Wnętrza Ja mam meble do łaźienki na zamówienie i są super. Kupiłem szafę łazienkową i półkę na ręczniki.
  • Meble łazienkowe w bogatej kolorystyce Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza No to jeśli jeszcze nie udało Wam się dobrać odpowiednich mebli do swojej łazienki, to zdecydowanie polecam poświęcić trochę więcej uwagi ofercie marki Oltens u...
  • Łazienka w naturalnym stylu Liczba postów: 4 Grupa: Wnętrza Odnośnie ładnych, funkcjonalnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie wyposażenia łazienkowego nie zapominając oczywiście o wannach, czy również kabinach p...
  • Jakie łóżko jest najbardziej praktyczne w sypialni... Liczba postów: 3 Grupa: Wnętrza Chyba teraz jednak wygrywają tapicerowane z resztą też jeśli chodzi o kompletowanie ich do naszego hotelu to sami zdecydowaliśmy się na tapicerowane łóżka hotel...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17192 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 281

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >