Jaka powinna być łazienka?

« Powrót do artykułu: Jaka powinna być łazienka? | « Powrót do grupy: Wnętrza

25 lutego 2011, 10:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Co prawda to prawda, każdy gna za czasem:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2011, 14:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Sam jestem ciekawy w jakim kierunku będą zmeirzały niowoczesne style oraz aranżacja łazienek. Na forum można znaleźć kilka ciekawych wizualizacji,ale tak szczerze mówiąc to średnio przypadły mi do gustu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 marca 2011, 09:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Szalonymax, to wszystko jest kwestia gustu i stylu w jaki sposób chcesz urządzić łazienkę, przecież nikt cię nie zmusza abyś urządzał łazienkę właśnie w taki sposób, to jest tylko taka instrukcja którą, albo wykorzystasz, albo zmienisz na swoją wersję. A co do lazienki w artykule mi się bardzo podoba

Zgłoś | Cytuj | Link

16 grudnia 2021, 08:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając przede wszystkim ładnych i dobrze wykonanych propozycji w zakresie baterii łazienkowych do umywalek, kabin, czy wanny to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertę przygotowaną przez nasz sklep Sotbe https://sklep.sotbe.com/baterie-lazienkowe-um ywalkowe w chromowanym i skandynawskim wydaniu. Licząc jednocześnie na pełne wsparcie naszej obsługi i aż 5 letnią gwarancję jakości!

Zgłoś | Cytuj | Link

22 stycznia 2022, 16:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukając przede wszystkim stylowego, ale jednocześnie dobrze wykonanego wyposażenia łazienkowego zarówno jeśli chodzi o styl oraz zachowanie funkcjonalności to jak najbardziej warto poświęcić więcej uwagi na markę Oltens którzy mają kilka ciekawych propozycji kolekcji jak na przykład wersja Jog https://oltens.com/pl/jog która naprawdę pozytywnie zaskakuje propozycjami i też jakość wykonania w mojej ocenie dobry kierunek wyboru. Pozdrawiam i udanych poszukiwań życzę ;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 96

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >