Jaka powinna być nowoczesna łazienka?

« Powrót do artykułu: Jaka powinna być nowoczesna łazienka? | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 września 2015, 16:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Przestronna, dobrze zaprojektowana, z dobrym wyposażeniem. Takie łazienki mi się podobają:http://dario-stone.pl/lazienki-4/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:29
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 września 2015, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Znalazłem naprawdę ciekawy artykuł, w którym piszą jak za niewielką cenę, z głową zmodernizować swoją starą łazienkę, do pięknej, nowoczesnej łazienki. Artykuł znajdziecie tutaj http://www.jestempaniadomu.pl/index.php/2015/09/masz-5000-zl -na-modernizacje-lazienki-zrob-to-z-glowa/. Może uda wam się wykorzystać zawarte tutaj porady.

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 9 października 2015, 22:28
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 października 2015, 21:25

Zgadzam sie: good 0 bad

nowoczesna łazienka powinna mieć prostą formę, ale intensywne akcenty kolorystyczne są ostatnio jak najbardziej oryginalnym rozwiązaniem, ostatnio widziałam takie kolekcje od firmy paradyż np. płytki acapulco

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2015, 12:39

Zgadzam sie: good 0 bad

ładne :)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2015, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesna kojarzy mi się z minimalizmem i prostotą;)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 grudnia 2015, 13:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie nowoczesna łazienka kojarzy sie z rzeczami, które są przede wszystkim funkcjonalne. Nie lubię jakiegoś nadmiaru rzeczy, które przeważnie są zbędne, więc stawiałbym na minimalizm, ale taki w dobrym stylu i guście. Marzeniem moim jest posiadanie sauny i z tego, co się orientowałem już mozliwe jest zgrabne wkomponowanie jej w pomieszczenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

9 grudnia 2015, 08:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś już napisał wyżej - mi też nowoczesna łazienka kojarzy się z minimalizmem. Mniej znaczy więcej i bardziej funkcjonalnie :D

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również marzyłam zawsze o nowoczesnej stylowej łazience. W swojej łazience chciałam połączyć drewno z innymi materiałami. Dzięki zabudowanej szafce mam wyjątkową ozdobę i bardzo pojemną szafkę. Polecam takie praktyczne rozwiązania, szczególnie w małych mieszkaniach, w których każda przestrzeń się liczy :-) A połączenie drewna i płytki wygląda świetnie, dobrze się komponuje i wygląda bardzo nowocześnie. do tego stylowe umywalki i mam łazienkę o jakiej marzyłam

Zgłoś | Cytuj | Link

14 grudnia 2015, 17:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Ładna łazienka to przede wszystkim taka wykonana z głową! Moim zdaniem właśnie zanim dokonamy remontu w naszej łazience dobrze jest poszukac różnych informacji jak się za niego zabrać :) Myslę, że tutaj można znaleźc kilka bardzo waznych informacji: http://www.elblag.wortale.net/229-Projektujes z-lazienke-Uwazaj-na-8222praktyczne8221-porady-sprzedawcow.h tml :) Zwracają dużą uwagę na to, że sprzedawca nie zawsze wie jakie materiały sa najlepsze!

Zgłoś | Cytuj | Link

12 lutego 2016, 16:17

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem nie chodzi tut tylko o samą estetykę i wybór wzorów na płytki, ale przede wszystkim o praktyczne, nowoczesne rozwiązania. Mi udało się kompleksowo zaopatrzyć do wykańczania łazienki w hurtowni AR 24 z Dzierżoniowa http://ar24.com.pl. Mają bardzo duży wybór ceramiki, kabin prysznicowych i grzejników łazienkowych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 379

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >