Jaką wiertarkę wybrać? Proszę poradźcie mi.

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

15 stycznia 2009, 13:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Chcę kupić sobie wiertarkę, ponieważ ostatnia zepsuła się. Średnio co dwa miesiące używania na budowie muszę kupować nową - jaką byście polecili żeby wystarczyła przynajmniej na rok?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 stycznia 2009, 00:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Black&Decker albo Bosh są bardzo wytrzymałe, ale też musisz pamiętać że wiertarka musi być odpowiednia do tego co chcesz nią robić. Jeśli kupisz jakiś słaby model do wieszania obrazów na ścianach to na budowie padnie w mgnieniu oka, z drugiej strony profesjonalny ciężki sprzęt jest bardzo drogi.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2009, 15:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Napisałem kilka słów na temat sprzętu raczej pod kątem amatorskiego użytkowania na moim blogu w temacie narzędzia.
Jeśli używasz sprzętu zawodowo - sugeruję kupić sprzęt z wyższej półki cenowej i po kłopocie. Użytkując na budowach narzędzia za 150-350 zł zarżniesz je właśnie w 2-3 miesiące. Po prostu nie są przeznaczone do takich obciążeń i ciągłej pracy :wink:

Zgłoś | Cytuj | Link

18 stycznia 2010, 02:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik buggit napisał: Black&Decker ... Ten sprzęt raczej bym odpuścił. Miałem kiedyś wiertarkę tej firmy i kilka razy wylądowała w serwisie. Dodam, że sprzęt był używany okazjonalnie.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2010, 21:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sprzęt marki GRAPHITE.
Graphite dobrze się reklamuje i dzięki temu zdobywa coraz więcej klientów. M.in. narzędzia graphite używane i testowane są podczas budowy stadionu narodowego w warszawie. Na TVN turbo w programie TOOL-BOX używane są narzędzia Graphite i NEO-Tools. Dają sobie spokojnie rade. Poza tym Graphite to przede wszystkim super ceny. Za cene dużego młota boscha można sobie wyposażyć cały warsztat narzędziami graphite.

Jeśli ktoś chciałby się zapoznać z narzędziami graphite zapraszam do sklepu www.alltools.com.pl.

W sklepie super rabaty dla każdego + dodatkowe rabaty przy większych zakupach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2012, 09:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik krecik1984 napisał: M.in. narzędzia graphite używane i
testowane są podczas budowy stadionu narodowego w
warszawie.


Może dlatego tyle fuszerek na Stadionie? :)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 kwietnia 2012, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupuje najtansze, tak zwane Tescowe, ale ostatnio kupilem, bo przyszla pora na mocniejszy sprzet, czyli okolo 800W, Taką. Już lżej mi idzie wiercenie w betonie, halas mniejszy (wczesniej musialem wlozyc stopery do uszu) i nie grzeje sie tak. Mysle ze z reka na sercu moge Ci ja polecic:)

Zgłoś | Cytuj | Link

10 czerwca 2012, 21:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym polecił dwie firmy, które od lat mam sprawdzone i są naprawdę porządne: Bosch(niebieski) i DeWALT. Wydaje mi się, że wiertarka jako narzędzie pracy w Twojej firmie powinna na siebie zarabiać a nie być w naprawie lub palić się w rękach (tak się dzieje z "chińczykami"). Warto kupić coś raz a porządnie i dlatego proponuje coś lepszego i nie najdroższego:
http://megastore.pl/10718,DeWALT-Wiertarka-udarowa-770W-D218 05KS.html
http://megastore.pl/14409,Bosch-Wiertarka-udarowa-GSB-19-2-R E-850W-ZUW.html
Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

23 lipca 2013, 13:25

Zgadzam sie: good 0 bad

To wiertarko-wkrętarka Celmy, na własne zastosowanie nie ma kompletnie sensu kupowanie samej wiertarki. Ten sprzęt powinien być wystarczający na lata...

Zgłoś | Cytuj | Link

28 lipca 2013, 23:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mam stayera BH 14 K i sobie chwale. Lepiej wydać pieniadze raz a dobrze- tak mysle..

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 184

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >