Jaki czajnik bezprzewodowy wybrać do kwoty 100zł

« Powrót do artykułu: Jaki czajnik bezprzewodowy wybrać do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸

18 czerwca 2015, 17:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja ostatnio widziałem bardzo fajne i niedrogie czajniki na www.mixmedia.pl/czajnik-elektryczny-zelmer-ck 1020---zck1274e-cream,id-139259 Może tam poszuka czegoś dla siebie? Ja będę musiał coś zamowić bo mój czajnik z marketu - za 20 zł ostatnio się spalił i teraz gotuję wode w garnku :P trochę to męczące...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2017, 12:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie do 100 dużego wyboru nie ma, albo padnie Ci po kilku miesiącach. Polecam zerknąć na http://tech-store.com.pl/jaki-czajnik-elektryczny-kupic/ tę stronę masz tam ranking czajników, który powinien rozwiać Twoje wątpliwośći.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 stycznia 2017, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie do 100 dużego wyboru nie ma, albo padnie Ci po kilku miesiącach. Polecam zerknąć na http://tech-store.com.pl/jaki-czajnik-elektryczny-kupic/ tę stronę masz tam ranking czajników, który powinien rozwiać Twoje wątpliwośći.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 marca 2017, 18:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamie kupiłam na urodziny ostatnio czajnik bezprzewodowy na avans.pl bo akurat potrzebowała ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

16 marca 2017, 08:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym wziął coś w philipsa

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2017, 20:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ciekawy, odświeżony ranking czajników elektryznych znajduje się na https://rtvsalonagd.pl/jaki-czajnik-elektryczny-kupic-rankin g/ może komuś coś wpadnie w oko

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2017, 06:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Rather than outsourcing web page design, learn to diy. Even though it might appear overly technical in the beginning, you can actually grasp when you get the hang than it. These steps will help you get moving.

Avoid useless scripts. Scripts like counters and date/time scripts don't really serve any purpose, and considering they are all JavaScript, can add several kilobytes to the page's file size. Getting rid of these factors also frees up space in the homepage. Replace those useless scripts with useful content that keeps users coming back again.

Avoid seeking to add every new gadget to your website. It can be tempting to create your web site look innovative by including every new web page design option on the market however it can end up turning people off. Simple will generally do the job much better when compared to a flashy layout.

Avoid using clashing, loud colors when building your web site. Make certain that text can easily be read against background colors. Dark text colors on light backgrounds tend to be much easier to read compared to the other way around. When you aren't confident that your color scheme is effective, show it away into a friend for some feedback.

Testing your site in every browser available is a terrific way to ensure it really works as you want it to for every visitor. What works in Chrome might not exactly present properly in Safari, Internet Explorer or Firefox. Test every page in each browser prior to deciding to let your website go live.

Always mark files that must definitely be opened in a external program having an icon. Many sites host PDF files, and much less commonly, DOC files, that must be opened in Foxit Reader and Microsoft Word/OpenOffice, respectively. These files must be marked with an icon representing the file type, along with a connect to download the right viewer when the user does not have it.

Due to coding involved with site design, you will find a misconception that designing is incredibly difficult. However, the recommendation above proves that it's not quite as hard since it looks. Take every piece of information learned here and you may see how quickly a site can be designed.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 stycznia 2018, 11:19

Zgadzam sie: good 0 bad

ten szklany z Duka weź sobie, jest na prawde dobrej jakości i widac jak woda się gotuje, nie jest też taki głośny https://dukapolska.com/agd/czajniki-elektryczne

Zgłoś | Cytuj | Link

21 listopada 2018, 18:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy ktoś z was zastanawiał się może nad zakupem czajnika http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produk t/ad_1247 i ponieważ rozważam zakup, chciałabym zasięgnąć opinii innych osób? Bardzo fajne, przynajmniej dla mnie jest to, że posiada on również wyświetlacz LCD, który pokazuje aktualną temperaturę wody.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 marca 2020, 18:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Widziałam fajny czajnik firmy Proficook. Model 1167 z timerem, z funkcją wybrania na ile stopni ma zagrzać wodę itp. A do tego przezroczysty. Ciekawy produkt, pierwszy raz coś takiego widziałam

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 3 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 215

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >