Jaki kocioł wybrać do ogrzewania C.O.? Sposób na tani i ciepły dom

« Powrót do artykułu: Jaki kocioł wybrać do ogrzewania... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 stycznia 2017, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie piec centralny już od dawna przestał kojarzyć się z brudną robotą i babraniem w węglu. Teraz wystarczy nasypać trochę węgla do pieca całodobowego i problem znika. PRzy okazji te konkretne piece - http://kotlynalata.pl/oferta/ okazały się mega rozwiązaniem. Tanie w eksploatacji i można w nim palić zarówno węglem jak i drewnem, co dla mnie jest plusem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 21:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Robiłem parę zakupów przez stronę swatt.pl ostatnio i jest okej. Dobrze zarządzana hurtownia z szybką realizacją. Kupowałem głównie kotły gazowe – jedno i dwufunkcyjne. Nie mam uwag, towar zgodny z opisem, kotły robią wrażenie rzeczywiście solidnych, podbili mi na długiej gwarancji.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Pozytywne mam doświadczenia z firmą Swatt, to oddział Polskiej Ekologii. Na stronie swatt.pl są dokładnie opisane instalacje jakie sprzedają. My głównie podłączamy ogrzewanie i u nich biorę kotły, grzejniki, czy ostatnio zacząłem też zamawiać instalacje pod ogrzewanie podłogowe. Mają szeroki wybór, rzeczy w dobrym standardzie, jeszcze się nie zdarzyło żebym miał problemy z podłączeniem czegoś.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 05:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam bardzo dobre doświadczenie w paleniu ekogroszkiem, więc będę polecać ten rodzaj opału.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 06:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja również palę w swoim domu ekogorszkiem. Póki co się sprawdza. Na temat kosztów nie mam porównania, bo jest to mój pierwszy system ogrzewania w nowym domu, a wcześniej mieszkalismy w bloku, ale moim zdaniem w ogólnym rozrachunku nie wypada to najgorzej :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 maja 2017, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru odpowiedniego kotła do układu CO, jednak najpierw musimy poznać kilka istotnych szczegółów, jak chociażby to jaka jest całkowita powierzchnia grzewcza domu oraz jaki zastosowano poziom izolacji.

www.My-house.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lipca 2018, 08:16

Zgadzam sie: good 0 bad

U siebie w domu mam kocioł gazowy Viessmanna. Jestem z niego zadowolony i polecam go również wam. Oczywiście warto zadbać o taki kocioł dlatego polecam wam podjąć współpracę z firmą www.v-serwis.pl Zajmują się serwisowaniem i naprawianiem kotłów różnego rodzaju.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 lipca 2018, 10:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Kocioł 5 klasy z podajnikiem szufladowym zamówiłem w firmie www.zgoda-wieprz.pl gdzie mają duży wybór i szeroką ofertę w tym zakresie.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2018, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ogrzewanie gazowe, to faktycznie najlepsza opcja, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości. Sam mam taki kocioł dwufunkcyjny https://www.termet.com.pl/produkt/ecocondens- gold-plus/64, dzięki czemu mam też ciepłą wodę użytkową w bardzo prosty i tani sposób. Wygoda z takim kotłem jest ogromna, bo można spokojnie wyjechać z domu na urlop zimowy i nie martwić się o temperaturę po powrocie. A cena zakupu takiego kotła wraz z montażem jest bardzo rozsądna.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 listopada 2019, 10:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli rozglądacie się za porządnymi kotłami, które nie mają problemów z ogrzaniem nawet dużych domów to polecam wam zajrzeć na stronę http://www.polspaw.com.pl/ Jest to sprawdzony producent kotłów, który sprzedaje je w całkiem niezłych cenach. Sam ogrzewam swój dom, dzięki sprzętowi od nich zakupionemu i nie mam żadnych uwag do niego. Warto się zapoznać z ich ofertą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >