Jakie łóżko wybrać do pokoju dziecka?

« Powrót do artykułu: Jakie łóżko wybrać do pokoju... | « Powrót do grupy: Wnętrza

25 sierpnia 2011, 12:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Pierwsze i trzecie zrobiły by furorę w mojej rodzinie wśród siostrzeńców i siostrzenicy heheh nie no fajnie że teraz tak robia fajnie dzieciakom

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 sierpnia 2011, 14:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne fajne ale na ile będzie miał takie meble, no ale można sprzedać na rynku wtórnym..

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2012, 09:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jednak wolę uniwersalne i proste łóżka piętrowe jak na lozkapietrowe.com
Polecam wszystkim łóżka piętrowe!

Zgłoś | Cytuj | Link

18 października 2016, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybierz łóżko piętrowe. Tutaj http://www.promarkmeble24.pl/category/lozka-p ietrowe-dla-dzieci masz spory wybór. Może coś Cię zainspiruje. Takie łóżka piętrowe są dla dzieci bardzo atrakcyjne. A jeśli nie tradycyjna piętrówka to na przykład antresola - na górze łóżko, na dole biuro albo szafa. Takie rozwiązania fajnie się prezentują i do tego pozwalają oszczędzić przestrzeń w pomieszczeniu.

Zgłoś | Cytuj | Link

18 listopada 2016, 14:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja sugerowałbym się głównie tym łóżkiem oraz wyborem materaca, które bezie najbardziej wygodne dla naszych dzieci oraz które będzie bezpieczne, to powinno być absolutnym priorytetem.

www.Chene.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 listopada 2016, 12:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto sprawdzić sobie takie materace: http://materacowy.com/2016/10/26/materace-nat uralnych-surowcow/ z naturalnych surowców. Są całkiem komfortowe i co ważne, ekologiczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 242

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >