Jakie meble kuchenne wybrać do kuchni?

« Powrót do artykułu: Jakie meble kuchenne wybrać do... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

9 września 2016, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat tutaj mogę polecić również www.Domartstyl.eu gdzie chętnie pomożemy i doradzimy podczas wyboru mebli kuchennych, krzeseł i ciekawych dodatków:)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 listopada 2016, 23:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja zamawiałam w Mix-Meble z Krakowa, z projektem i wykonaniem, pełne zadowolenie, super meble i materiały

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 listopada 2016, 22:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Również zastanawiałem się, jakie meble kuchenne wybrać - gotowe czy na wymiar, jednak finalnie zdecydowałem się na meble na wymiar, wpadła mi także w oko oferta firmy Qchnie.pl, jestem właśnie na etapie projektowania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 lutego 2017, 23:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: remek33 napisał: Również zastanawiałem się, jakie meble kuchenne wybrać - gotowe czy na
wymiar, jednak finalnie zdecydowałem się na meble na
wymiar, wpadła mi także w oko oferta firmy Qchnie.pl,
jestem właśnie na etapie projektowania :)


Zdecydowanie na wymiar! I jak, robicie już? Działacie z tymi meblami? Mnie czeka wybór firmy, tak że chętnie się dowiem, czy jesteście zadowoleni z ich wykonania :)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2017, 10:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Czasem w zupełności wystarcza meble systemowe, te na wymiar będą dobrą opcją jeżeli faktycznie mamy kuchnie o niestandardowych kształtach czy układzie, wtedy jak najbardziej tak.


www.DecorWnetrz.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 marca 2017, 11:06

Zgadzam sie: good 0 bad

My też sporo szukaliśmy, w końcu zdecydowaliśmy się na meble wykonywane na zamówienie z firmy http://meblestasiak.com/ realizacja bardzo fajna i niezbyt długa, do tego wykończone wszystko w sposób elegancki.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2017, 15:09

Zgadzam sie: good 0 bad

W salonie i w kuchni mam meble zaprojektowane i wyprodukowane przez firmę Solarz. Oni są z Krakowa, mają siedzibę na Wielickiej. Wysoka jakość materiałów, nie zrobili mi szafek z jakiejś najtańszej sklejki kasując przy okazji za to jak z złoto, a wiem że to jest teraz norma w przypadku firm które oferują meble na wymiar niestety. Wszystko dopasowane do przestrzeni, ani metr kwadratowy powierzchni mi się nie marnuje.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 kwietnia 2017, 11:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja na przykład w swojej kuchni chciałabym mieć nowoczesny zestaw mebli, ale kluczem jest to, żeby meble były praktyczne, gotuję obiady dla całej rodziny codziennie, poza tym śniadania, kolacje itd. i wiem, że utrzymanie w kuchni porządku jest najważniejsze, żeby się w tym wszystkim nie pogubić, dlatego głównie rozglądam się za takimi meblami https://zamowmeble.pl/14-meble-kuchenne/ , co sądzicie?

Zgłoś | Cytuj | Link

28 kwietnia 2017, 11:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Zuza jeśli szukasz nowoczesnych to zobacz jeszcze na te http://www.rad-pol.com.pl/oferta/kuchnie.html masz tu przekrój różnorodnych stylów, więc na pewno któreś trafią w Twójgust. A zawsze to lepiej mieć rozeznanie w kilku sklepach.

Zgłoś | Cytuj | Link

30 kwietnia 2017, 17:42

Zgadzam sie: good 0 bad

My też zdecydowaliśmy się na meble robione na wymiar. Stolarz wymierzył wszystko i zaproponował najlepsze rozwiązania. Sami wybieraliśmy też obrzeża meblowe z tej firmy http://www.schilsner.pl/. Efekt końcowy ? Rewelacyjne wykonane meble, idealnie pasujące do wystroju naszego mieszkania.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 361

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >