Jakie meble mają właściwości wpływające na rozwój dziecka?

« Powrót do artykułu: Jakie meble mają właściwości wpływające... | « Powrót do grupy: Wnętrza

27 września 2011, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

jedyne co bym kupił dla swojego dziecka to ta lampka, wszystko inne wydaje mi się bardzo mdłe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2012, 10:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Wbrew pozorom meble dla dziecka to trudny zakup :) Rozumiem, że zwracasz uwagę na to, by wszystko było idealnie- ja mam tak samo. Moja pociecha ma już 7 lat, także wręcz sama zażądała wymiany mebli :D Mogę Ci polecić stronę: www.mebledladziecka.com.pl Sama dokonałam tak zakupu, także wszystko sprawdzone :) A mebelki mają cudne. Sama zaznaczyłaś, że cena nie gra roli, więc gwarantuję, że coś bez problemu wybierzesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2012, 15:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaraz napiszecie, że meble to uczą dzieci pisać i liczyć ;-)
Meble dopiera się rozsądnie pod względem cenowym, jakościowym i mając na uwadze dobro dziecka, a zapewne rozwinie to się ono samodzielnie ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2012, 21:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Cyrk na kółkach ;-) Polecam kolekcję miś - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3722,mis.html
Nie wiem czy będzie tak bardzo rozwijająca, ale na pewno doskonale się sprawdzi w przypadku dziecka ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 222

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >