Jakie meble mają właściwości wpływające na rozwój dziecka?

« Powrót do artykułu: Jakie meble mają właściwości wpływające... | « Powrót do grupy: Wnętrza

27 września 2011, 13:26

Zgadzam sie: good 0 bad

jedyne co bym kupił dla swojego dziecka to ta lampka, wszystko inne wydaje mi się bardzo mdłe

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 czerwca 2012, 10:38

Wbrew pozorom meble dla dziecka to trudny zakup :) Rozumiem, że zwracasz uwagę na to, by wszystko było idealnie- ja mam tak samo. Moja pociecha ma już 7 lat, także wręcz sama zażądała wymiany mebli :D Mogę Ci polecić stronę: www.mebledladziecka.com.pl Sama dokonałam tak zakupu, także wszystko sprawdzone :) A mebelki mają cudne. Sama zaznaczyłaś, że cena nie gra roli, więc gwarantuję, że coś bez problemu wybierzesz.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2012, 15:05

Zaraz napiszecie, że meble to uczą dzieci pisać i liczyć ;-)
Meble dopiera się rozsądnie pod względem cenowym, jakościowym i mając na uwadze dobro dziecka, a zapewne rozwinie to się ono samodzielnie ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2012, 21:45

Cyrk na kółkach ;-) Polecam kolekcję miś - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3722,mis.html
Nie wiem czy będzie tak bardzo rozwijająca, ale na pewno doskonale się sprawdzi w przypadku dziecka ;-)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak wybrać fotel do biurka dla ucznia? Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego fotela do Waszego biura, gabinetu lub domu to zdecydowanie polecam Wam fotele do pracy oraz wszelkie inne fotele z i...
  • Ciekawa aranżacja wnętrz Liczba postów: 177 Grupa: Wnętrza Jeśli chcecie znaleźć pralnię dywanów to polecam pralnia dywanów wrocław ta firma działa od dawna i ma dobre oferty. Polecam serdecznie sprawdzić na ich stronę....
  • Przyjazne i nowoczesne biuro Liczba postów: 35 Grupa: Wnętrza Biuro samo się zaaranżuje przez pracowników najprawdopodobniej, więc nie ma co się tym na zapas przejmować ;) na pewno warto postawić na jakieś rośliny, ale rów...
  • Podłogi laminowane Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza
  • Jak oświetlić łazienkę? Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Najważniejsze to odpowiednio oświetlić lustro w sposób taki aby na naszą twarz nigdy nie padał cień, dzięki czemu golenie lub nakładanie makijażu nie będzie pro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17348 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >