Jakie miejscowości turystyczne polecacie?

« Powrót do grupy: Opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 stycznia 2007, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie miejscowości turystyczne są godne uwagi??( mam na mysli narty zimą :)) pozdrawiam cieplo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2007, 11:43

To ja zareklamuję Wisłę :) Nie dośc, ze mozna spotkac nasza Mała mysz :wink: , to jeszcze ładnie.. bardzo ładnie :) Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2007, 11:48

Nie bede oryginalna, ale nie ma jak Zakopane !! Co roku tam jezdze z roddzinka, i szusujemybez ograniczen.. Tylko w tym roku pogoda nam figla spłatała... buu!! Ale wierze,ze bedzie lepiej i zima przybedzie... :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2010, 11:34

Proponuję podpiąć pod ten temat turystykę wakacyjną ;) ja osobiście polecam Warmię i Mazury, Kaszuby i Podlasie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2010, 20:40

A ja proponuje Karpacz zimą można pojeździć na nartach, latem górskie wędrówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2010, 14:13

Nie ma jak nasze góry latem, jesienią czy zimą: Tatry, Pieniny, Beskidy, Karkonosze.
Polecam Zakopane, Szczawnicę. Jesienią to w Bieszczady.
Na narty zimą to Szklarska Poręba, Białka Tatrzańska, Zakopane, Krynica Zdrój.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2010, 20:41

Właśnie wrocilem z Lasocina kolo Dzierzoniowa. Jest tam coś takiego jak Cicha woda - gospodarstwo w ktorym maja wlasnej hodowli pstragi i przepyszna kuchnie. Swojski klimat, fajne pokoje, mila osluga. W reastauracji jest otwarty ogien a w duzej sali kominek ale tam odbywaja sie czesto imprezy wiec polecam ta pierwsza. Pokoje sa ciche i pachni w nich drzewem. Nie jest tez drogo np. taki pstrag z dodatkami kosztuje kolo 20 zl, maja lane tyskie i rozne piwa. Znalazlem ich przez favore.pl - warto tam zagladnac i poszukac czegos kolo siebie czy np. wziac udzial w konkursie teraz tym co maja i wygrac 10 000 zl na dowolna usluge, ot chocby na tydzien w Lasocinie:) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2012, 16:49

Chodzi tylko o miejsowosci w Polsce? To polecalbym przedewszystkim Szczawnice, a z takich osrodkow polozonych troche dalej, to naprawde fajne stoki maja w Austrii

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2015, 12:40

Ja lubię jeździć we Wiśle, ponieważ ma blisko. A jak gdzieś się dalej wybieram to są to Alpy włoskie i austriackie.
Zazwyczaj zabieram na takie wyprawy odpowiedni sprzęt i gadżety jak np. ta kamerka na kask https://www.youtube.com/watch?v=tcDNSjeDkdc&f eature=youtu.be
Świetne widoki i długie trasy.

Ten post był edytowany przez mołoszxx dnia: 21 stycznia 2015, 12:41
Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 10:00

Na Białym Krzyżu najlepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• inspektor budowlany Liczba postów: 37 Grupa: Opinie Moja siostra razem z żoną co jakiś czas jadą do Niemiec do pracy i mają swoją stałą ekipę. Ekipa, ekipą ale warto zadbać o bezpieczeństwo jeżeli chodzi o przeja...
  • Profesjonalne Ozonowanie Liczba postów: 28 Grupa: Opinie Ja zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy https://ozonsystem.pl/ i nie żałuję. Pozbyłam sie z mieszkania zapachu stęchlizny, niestety pozostał taki po b...
  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 9 Grupa: Opinie Przed kupieniem nowego mieszkania będę musiała sprzedać stare. Nie będzie to łatwe z powodu komornika, który na nim siedzi. Właśnie z tego powodu myślę nad wspó...
  • Jaki prezent świąteczny? Liczba postów: 78 Grupa: Opinie może bransoletka - to dobry prezent https://www.katalus.pl/sklep-z- bizuteria-sprzedaje-rekodzielo-to-dziala
  • Jak zaoszczędzić na transporcie Liczba postów: 378 Grupa: Opinie Szczerze mówiąc na pewno na niektórych rzeczach nie ma co oszczędzać. Przykładowo interesuje was transport międzynarodowy, to warto tutaj polegać na firmie Ejk...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17339 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 233

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >