Jakie miejscowości turystyczne polecacie?

« Powrót do grupy: Opinie

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

12 stycznia 2007, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Jakie miejscowości turystyczne są godne uwagi??( mam na mysli narty zimą :)) pozdrawiam cieplo

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2007, 11:43

Zgadzam sie: good 0 bad

To ja zareklamuję Wisłę :) Nie dośc, ze mozna spotkac nasza Mała mysz :wink: , to jeszcze ładnie.. bardzo ładnie :) Pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 stycznia 2007, 11:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie bede oryginalna, ale nie ma jak Zakopane !! Co roku tam jezdze z roddzinka, i szusujemybez ograniczen.. Tylko w tym roku pogoda nam figla spłatała... buu!! Ale wierze,ze bedzie lepiej i zima przybedzie... :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2010, 11:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Proponuję podpiąć pod ten temat turystykę wakacyjną ;) ja osobiście polecam Warmię i Mazury, Kaszuby i Podlasie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

1 marca 2010, 20:40

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja proponuje Karpacz zimą można pojeździć na nartach, latem górskie wędrówki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2010, 14:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie ma jak nasze góry latem, jesienią czy zimą: Tatry, Pieniny, Beskidy, Karkonosze.
Polecam Zakopane, Szczawnicę. Jesienią to w Bieszczady.
Na narty zimą to Szklarska Poręba, Białka Tatrzańska, Zakopane, Krynica Zdrój.

Zgłoś | Cytuj | Link

28 listopada 2010, 20:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie wrocilem z Lasocina kolo Dzierzoniowa. Jest tam coś takiego jak Cicha woda - gospodarstwo w ktorym maja wlasnej hodowli pstragi i przepyszna kuchnie. Swojski klimat, fajne pokoje, mila osluga. W reastauracji jest otwarty ogien a w duzej sali kominek ale tam odbywaja sie czesto imprezy wiec polecam ta pierwsza. Pokoje sa ciche i pachni w nich drzewem. Nie jest tez drogo np. taki pstrag z dodatkami kosztuje kolo 20 zl, maja lane tyskie i rozne piwa. Znalazlem ich przez favore.pl - warto tam zagladnac i poszukac czegos kolo siebie czy np. wziac udzial w konkursie teraz tym co maja i wygrac 10 000 zl na dowolna usluge, ot chocby na tydzien w Lasocinie:) Pozdrawiam

Zgłoś | Cytuj | Link

25 czerwca 2012, 16:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Chodzi tylko o miejsowosci w Polsce? To polecalbym przedewszystkim Szczawnice, a z takich osrodkow polozonych troche dalej, to naprawde fajne stoki maja w Austrii

Zgłoś | Cytuj | Link

21 stycznia 2015, 12:40

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię jeździć we Wiśle, ponieważ ma blisko. A jak gdzieś się dalej wybieram to są to Alpy włoskie i austriackie.
Zazwyczaj zabieram na takie wyprawy odpowiedni sprzęt i gadżety jak np. ta kamerka na kask https://www.youtube.com/watch?v=tcDNSjeDkdc&f eature=youtu.be
Świetne widoki i długie trasy.

Ten post był edytowany przez mołoszxx dnia: 21 stycznia 2015, 12:41
Zgłoś | Cytuj | Link

26 lutego 2015, 10:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Na Białym Krzyżu najlepiej.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Detektyw Liczba postów: 17 Grupa: Opinie Dlatego jak mowa o dobrych detektywach to polecam detective agency poland są profesjonalistami z dużym doświadczeniem i polecam się zapoznać z ich ofertą. Na st...
  • Mieszkanie w Warszawie Liczba postów: 16 Grupa: Opinie Zainteresowany konkretną ofertą mieszkań na Osiedlu Aleksandria? W zakładce "Oferta" znajdziesz dostępne mieszkania wraz z ich metrażem i ceną. Zajrzyj na https...
  • Rozwój turystyki Liczba postów: 43 Grupa: Opinie Zastanawiam się nad odwiedzeniem Katowic :) Co sądzicie o tym hostelu - https://www.goodtimes.house/? Katowice oferują wiele cennych pod względem przyrodniczym....
  • biuro geodezyjne Liczba postów: 41 Grupa: Opinie Niestety nie znam tej firmy. Ja korzystałem w ubiegłym roku z usług firmy geodezyjnej www.mgeo.com.pl . Mają wieloletnie doświadczenie oraz wiele pozytywnych op...
  • Przeprowadzka Liczba postów: 196 Grupa: Opinie Polecam www.przeprowadzkiwroclaw.pl Najlepsza firma przeprowadzkowa z jaką do tej pory pracowałam. Profesjonalni, znają się na rzeczy, wiedzą jak pracować z k...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 197

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >