Jakie nowe aranżacje kuchni polecacie?

« Powrót do grupy: Nowości aranżacyjne pomieszczeń

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

11 sierpnia 2013, 15:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Szukam jakiś inspiracji na kuchnie. Po zakupie mieszkania , szukamy zmężeniem fajnych rozwiązań na remont kuchni. Coś nowoczesnego ale dla ludzi w wieku już dojrzałym ponad 30 lat. Co byście polecili?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2013, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Może styl rustykalny? Wiecie jak on wygląda? To trochę taka stylizacja na wiejskie domki. Lubicie coś takiego? Nie jest to nowoczesne w samym tego słowa znaczeniu, ale na pewno ostatnio bardzo modne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 sierpnia 2013, 20:55

Zgadzam sie: good 0 bad

green6- serio podobają Ci się takie rozwiązania? Mi się ten styl kompletnie nie podoba. Myśleliście o kuchni an wysoki połysk? Obecnie dość na czasie.
Drugie pytanie- myśleliście o meblach na wymiar, czy raczej chcecie kupić meble gotowe (czego nie polecam)?

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2013, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie, mi osobiście też nie za bardzo się taki styl podoba, ale proponuję, ponieważ ostatnio wiele dojrzałych osób właśnie w ten sposób się urządza. Nawiązuje to trochę do tradycji jedności z naturą - a teraz wszystko co z naturą związane jest modne i kosztowne.

Zgłoś | Cytuj | Link

14 sierpnia 2013, 19:18

Zgadzam sie: good 0 bad

No tak- moda zawsze wraca, ale styl rustykalny kojarzy mi się, tak jak napisałaś- wiejskim domkiem. Anjia a masz jakieś typy? Co Ci się mniej więcej podoba, co byś chciała,a czego absolutnie nie? Może skorzystaj z pomocy projektanta. Taki pan lub pani na pewno mają dużo więcej pomysłów niż "zwykły" człowiek i coś wam doradzą.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 sierpnia 2013, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem będzie dopytać i poprosić o poradę projektanta, z pewnością przygotują ciekawy projekt.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 sierpnia 2013, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Masz doświadczenie z projektantem? Zawsze byłam ciekawa jak taka współpraca wygląda

Zgłoś | Cytuj | Link

22 sierpnia 2013, 21:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Sama robiłam meble do kuchni na wymiar i wtedy korzystałam z usług firmy iKuchnie. Jest to firma, która zajmuje się zarówno aranżacją wnętrz jak i wykonywaniem mebli na wymiar. Ja potrzebowałam kuchni na wymiar, więc postanowiłam skorzystać z usług firmy, który zrobi wszystko od A do Z, bo po co szukać paru?

Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2013, 08:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Racja wszystko w jednym miejscu ma sens:)

Ten post był edytowany przez majka1 dnia: 26 sierpnia 2013, 08:07
Zgłoś | Cytuj | Link

26 sierpnia 2013, 16:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Ale brali w tym udział projektanci? Jak to wygląda taka współpraca? Jestem bardzo ciekawa, bo nigdy nie zatrudniałam nikogo do wystroju wnętrz, wydawało mi się, że na projektantów stać tylko osoby bogate

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19123 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 192

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >