Jakie słodycze najbardziej lubicie

« Powrót do grupy: Przepisy kulinarne

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

28 lipca 2015, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześc. Nie wiedziałem takiego tematu na tym forum tak więc zakłądam. Jakie są Wasze ulubione słodycze ? Sam jestem niepoprawnym czekoladoholikiem. Ogólnie staram się w ostatnim czasie ograniczać ale jestem zdania,ze jedna czy dwie kosteczki czekolady nikomu nie zaszkodziły.
Co najbardziej mi smakuje? Czekolada deserowa Jedyna, baryłki z alkoholem, które nieodmiennie mi sie kojarzą ze świętami.Smaczne jest jeszcze ptasie mleczko. Do tej pory najbardziej lubiłem klasyczne białe w ciemnej czekoladzie ale od kiegy wyszła nowa edycja ptasiego mleczka Wedla w białej czekoladzie z nadzieniem o smaku frappe to zajdam sie właśnie nim.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 sierpnia 2015, 11:50

Zgadzam sie: good 0 bad

Może nie czekoladki, ale owoce w polewie czekoladowej. Jak masz szanse być w Krakowie, to zajdź do restauracji Mekong. Banan w cieście w polewie czekoladowy, to mój numer jeden.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

13 sierpnia 2015, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Też uwielbiam ptasie mleczko, nie ma nic lepszego:)

Zgłoś | Cytuj | Link

2 września 2015, 17:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Ptasie mleczko. I czekoladki wszelkiego rodzaju :)

Zgłoś | Cytuj | Link

17 września 2015, 15:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Milke, każdą. :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 września 2015, 22:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ptasie mleczko jest najlepsze. Ale takiego jak wstawiłe/aś, to jeszcze nie wiedziałam!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 stycznia 2016, 15:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Ptasie mleczko to życie! :) Ale nie lubię jakoś tych dziwnych smaków, wolę klasyczne.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2016, 09:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Słodycze uwielbiam pod każdą postacią... czekoladki, wafelki, batoniki, ale także owoce... Chyba udam się do sklepu, bo zrobiliście mi niezłego smaka :D

Zgłoś | Cytuj | Link

9 marca 2016, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja lubię ciastka i czekolady Milki, Wedel mi niesłychanie obrzydł.
Poza tym sezamki, herbatniki, batony typu KitKat, ciastka Hity to moja największa słabość.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2016, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Tofife. Taka idealna dawka, żeby nie zasłodzić się po jednym kęsie ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • kuchnia włoska - Focaccia i Ratatuja Liczba postów: 39 Grupa: Przepisy ku... Gdzie najczęściej szukacie nowych przepisów? zestaw narzynek i gwintowników
  • Pyszny koktajl na pożywne śniadanko Liczba postów: 75 Grupa: Przepisy ku... Podczas poszukiwania idealnej odżywki białkowej dla siebie, musisz przede wszystkim wziąć pod uwagę: zapotrzebowanie na białko, tryb aktywności fizycznej, rodza...
  • Termosy obiadowe Liczba postów: 7 Grupa: Przepisy ku... Cześć, zainteresowałam się - ponieważ aktywnie ćwiczę na siłowni fitness - dietą, tzw. VERTICAL DIET, gotuję obiady na kilka dni do pracy. Niestety, mikrofalów...
  • Ciemna Czekolada dobrej jakości Liczba postów: 17 Grupa: Przepisy ku... Chciałabym kupić czekoladki na urodziny. Dokładniej to chodzi mi o marcepany i nougaty. Czy znacie sklep online z takim asortymentem? Niedawno znalazłam w Inte...
  • Herbata Liczba postów: 72 Grupa: Przepisy ku... Jakie Wy macie zdanie na temat zakupów w sklepach internetowych i jak często korzystacie z tej opcji? Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z kawa ,...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19160 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 177

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >