Jeśli w tym roku chcemy jeszcze ocieplić dom - to jest to ostatni moment na przeprowadzenie takich prac

« Powrót do artykułu: Jeśli w tym roku chcemy... | « Powrót do grupy: Budowa i remont

22 października 2019, 13:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Faktycznie piękną mamy wiosnę tej jesieni, bez dwóch zdań. To idealny moment na ocieplenie domu. W wielu miejscach jest właśnie poruszany wątek związany z materiałem (wełna, styro, piana). Ja osobiście preferuję styropian grafitowy. Jest ekologiczny, lekki, nie nasiąka, nie starzeje się, do tego z czasem nie traci swoich właściwości oryginalnych. Też prościej się go układa niż wełnę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 października 2019, 09:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja też wybrałem styropian, jak sie go położy system ETICS, to w razie pożaru ogień się nie rozprzestrzenia i styropian sam gaśnie, a prawidłowe położenie tym system gwaranuje lepsze właściwości izolacyjne, a co za tym idzie : oszczedności na ogrzewaniu budynku.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 listopada 2019, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Przeprowadzając prace ociepleniowe późną jesienią trzeba pamiętać, że pogoda może być w tym okresie kapryśna. Najlepiej wybrać dni z temperaturą powietrza powyżej 5 stopni Celsjusza, koniecznie bez opadów. Prace ociepleniowe można przyspieszyć, stosując płyty o rozmiarach większych o 20% niż standardowo https://www.knauf-industries.pl/products,prod uct,204,etixx-fasada--31.html , dzięki czemu można nimi jednorazowo pokryć większą powierzchnię.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 stycznia 2021, 00:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Ocieplenie domu i poddaszy okazało się możliwe. Pomogli nam w tym https://www.maxpur.com.pl/, którzy wykorzystali piankę pur. Dobry wybór!

Zgłoś | Cytuj | Link

9 listopada 2022, 11:58

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem też bym tak zrobił i w ostatnim momencie ocieplił dom bo ceny materiałów stale rosną polecam market chemko bo mają na miejscu mieszalnię farb i tynków mają duży wybór artykułów budowlanych chemii budowlanej dodatków do aranżacji wnętrz gwoździ śrub śrubek mioteł łopat szpadli zapraw suchych silikatów wełn mineralnych klei farb pap pianek gipsów betonów pędzli i wiele innych artykułów mają miłą i fachową obsługę miejscowy transport i stronę www.chemko.com.pl www.chemko.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 306

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >