Kącik telewizyjny: jak urządzić kino domowe w mieszkaniu

« Powrót do artykułu: Kącik telewizyjny: jak urządzić kino... | « Powrót do grupy: Wnętrza

22 grudnia 2015, 10:58

Zgadzam sie: good 0 bad

To ostatnie wnętrze jest przepiękne. Mój znajomy ostatnio sobie urządził kącik motoryzacyjny,, nawet znalazł jakimś cudem meble w temacie z firmy RS Furniture. Nie spodziewałam się, ale wyszło fajnie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 listopada 2016, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

A ja myślę bardziej nad urządzeniem profesjonalnego kina w domu – na takie centrum rozrywki w domowym zaciszu decyduje się coraz więcej osób. W takiej sali kinowej przydałby się duży ekran, fotele kinowe (coś w stylu tych - http://www.forumseating.pl/produkty/fotele-do -kin-i-teatrow/), do tego odpowiednia akustyka itp. Akurat mam do tego miejsce na poddaszu, także mam nadzieję, że ten pomysł wypali.

Ten post był edytowany przez krzysiekw dnia: 15 listopada 2016, 08:11
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 lutego 2017, 11:54

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto też zainwestować w odpowiednią akustykę w takim pomieszczeniu. Na szczęście obecnie to nie problem, bo na rynku są profesjonalne firmy, które oferują odpowiednie ustroje akustyczne. Tutaj http://www.mega-acoustic.pl/oferta/pianki-aku styczne/ kupić można właśnie m.in. pianki akustyczne pomocne w wygłuszaniu takich pomieszczeń.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 lutego 2017, 12:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Kino domowe to przede wszystkim wybór odpowiedniego, dobrego sprzętu rtv, czyli nagłośnienia oraz samego tv o wysokiej klasie obrazu, bez tego ani rusz :) Wiąże się to też ze sporymi kosztami, ale dzięki temu potem mamy oczekiwany efekt kina domowego z prawdziwego zdarzenia.


www.BellaStoria.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 grudnia 2020, 09:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Do tego na pewno przydadzą się dobrej jakości głośniki do kina domowego i jeżeli zależy Wam na dobrej cenie, jakości wykonania oraz parametrach które pozwolą cieszyć się czystością dźwięku i nasycenia to warto zajrzeć do oferty STX. Nasz wybór to model - STX KD - Electrino 250 5.0. Pozdrawiam serdecznie i miłych maratonów filmowych!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19165 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >