Kamień na ścianach

« Powrót do artykułu: Kamień na ścianach | « Powrót do grupy: Wnętrza

26 kwietnia 2015, 21:35

Zgadzam sie: good 0 bad

bardzo trwałym i funkcjonalnym rozwiazaniem jest zastosowanie kamienia dekoracyjnego na scianach - kamien artis bruk-bet swietnie sie komponuje z ciemnymi meblami

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 kwietnia 2015, 19:17

Zgadzam sie: good 0 bad

Kamień to fajne rozwiązanie, ale wydaje mi sie że lepiej takim kamieniem wyłożyć fragment ściany . W niewielkim pomieszczeniu wszystkie ściany kamienne mogą trochę przytłaczać. Ja mam w sypialni artis na fragmencie ściany za łóżkiem. wygląda świetnie, a co ważne szybko sie go kładzie. Trzeba go tylko zaimpregnować żeby nie było problemów z utrzymaniem w czystości

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaka powinna być łazienka? Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Szukając przede wszystkim stylowego, ale jednocześnie dobrze wykonanego wyposażenia łazienkowego zarówno jeśli chodzi o styl oraz zachowanie funkcjonalności to....
  • Idealnie dopasowany materac Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza materac to jedno, wiadomo, warto go mieć, ale ja jeszcze dodatkowo zainwestowałam w ochraniacz na materac, bardzo fajna i konrketna sprawa :) Zwłaszcza dla mały...
  • Prezenty idealne dla każdego Liczba postów: 50 Grupa: Wnętrza Pewnie że porcelana to dobry prezent czy na ślub, czy na rocznicę, na parapetówkę czy tez inne okazje. Już kilkakrotnie kupowałem dla kogoś coś z porcelany i za...
  • Najlepsza podłoga do biura Liczba postów: 43 Grupa: Wnętrza Ja też stawiam na tradycyjny parkiet bo moim zdaniem takie podłogi są najbardziej wytrzymałe i taka podłoga starczy na lata. Mój znajomy polecił mi podłogi z fi...
  • Panele podłogowe Liczba postów: 292 Grupa: Wnętrza Mój znajomy ostatnio chciał, żebym mu pomógł w ułożeniu paneli ale ja nawet do samego ułożenia się nie nadaję bo co tu dużo mówić mam dwie lewe ręce do takiej r...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17327 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 308

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >