Kanalizacja

« Powrót do grupy: Moja budowa

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

18 marca 2011, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam wszystkich forumowiczów!

Buduje dom w technologii kanadyjskiej szkieletowej, najgorsze jest to że mój podwykonawca nie umie mi doradzić kilku prostych rzeczy mianowicie: jakie ogrzewanie będzie najlepsze? Nurtuje mnie to pytanie i nie mogę otrzymać rzetelnej odpowiedzi, a drugie pytanie co z kanalizacją? Jaka będzie najodpowiedniejsza? Możecie mi w jakiś sposób pomóc? Będę bardzo wdzięczny.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

18 marca 2011, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Moi rodzice mają dom. Wybrali ogrzewanie centralne, z piecem CO. Sami kupują opał. Ogrzewają jak wydaję im się to najlepsze i odpowiednio do potrzeb. Chyba musisz zmienić podwykonawcę...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 kwietnia 2011, 09:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja radzę przydomową oczyszczalnię ścieków jeśli pozwalają ci na to fundusze, co do ogrzewania to tak jak użytkownik wyżej napisał :)

Zgłoś | Cytuj | Link

26 czerwca 2011, 18:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam Co gazowe i dodatkowo kominek. Palę całą zimę w kominku a w nocy gdy zgaśnie załącza się gazówka. Po ostatnich 5 sezonach stwierdzam,że jest to dość ekonomiczne. Mój dom to 130m2, a koszt ogrzewania przy takich mrozach jakie były tej zimy to ok. 2800zł.
Zobacz http://domiogrod-romane39.blogspot.com/ może znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 czerwca 2011, 08:34

Zgadzam sie: good 0 bad

@Romane39 też myśle, ze takie rozwiazanie bedzie odpowiednie do tego sam fakt ze masz kominek uatrakcyjni Twoje mieszkanie

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 kwietnia 2013, 16:18

Zgadzam sie: good 0 bad

moim zdaniem w naszym klimacie obecnie klimatyzacja w domu jest potrzebna . A wiecie, że w Poznaniu można kupić nowe mieszkania ? Inwestycja została wykonana z najwyższej jakości materiałów. Ceny są promocyjne. http://www.sgi.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

15 kwietnia 2013, 16:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli ktoś szuka klimatyzacji we Wrocławiu to proszę http://www.vacuum.net.pl/. Teraz jest promocja, iż płaci się tylko za urządzenia a montaż gratis.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2014, 15:23

Zgadzam sie: good 0 bad

W sumie CO nie jest złe. W prawdzie co jakiś czas trzeba organizować opał, ale za to żadna wycena firmy nie sprawi nagle, że ceny idą 20% do góry i nic nie możemy zrobić. Tu się po prostu zmienia dostawcę...

Zgłoś | Cytuj | Link

15 stycznia 2014, 18:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli Byś się zdecydował na ogrzewanie Co to radze w osobnym miejscu a najlepiej z zewnętrznym wejsciem. żeby zapachy się nie dostawały do domu.



Budowa, Klinkier, Remont, Wykończenie wnętrz, Glazura, Szpachlowanie Bezpyłowe, Adaptacja poddasza

Ten post był edytowany przez matskl dnia: 26 stycznia 2014, 13:33
Zgłoś | Cytuj | Link

4 lutego 2014, 22:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Hydraulik, który zakłada nasze ogrzewanie doradza nam: piec co na pellet oraz kominek z płaszczem wodnym jako wspomaganie. Czy uważacie Panowie, że ma to sens? Powierzchnia do ogrzania to jakieś 160 metrów, podłogowe tylko w dwóch łazienkach i korytarzu, reszta to zwykłe grzejniki, rurki miedziane. Robi mi to pan Wyrzykowski - http://warszawa-hydraulik.pl/, czy on ma trochę racji? Dla mnie brzmi racjonalnie. Kanaliza zostanie wpięta do istniejącej sieci wodno - kanalizacyjnej.

Ten post był edytowany przez rudamaryla dnia: 4 lutego 2014, 22:15
Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 8 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Czujnik wypełnienia szamba Liczba postów: 14 Grupa: Moja budowa Ja ostatnio miałem problem z kanalizacją a mianowicie w bloku jak sąsiedzi spuszczali wodę w kuchni , myli naczynia to wszystko lądowało u mnie - wybijało ze zl...
  • Logistyka Liczba postów: 37 Grupa: Moja budowa Kurczą mi się magazyny, a transport zaczyna się sypać, dlatego rozważam współpracę z firmą J&M Logistics, która jest cenionym w kraju i za granicą operatorem lo...
  • Meble na wymiar Warszawa Liczba postów: 18 Grupa: Moja budowa Paul Gauguin reprodukcje obrazów to niezwykła możliwość wprowadzenia do naszych domów piękna i egzotyki jego dzieł. Jego barwne kompozycje i egzotyczne motywy p...
  • panele fotowoltaiczne Liczba postów: 21 Grupa: Moja budowa Warto obecnie inwestować w panele fotowoltaiczne? zestaw narzynek i gwintowników
  • Gdzie zamówić projekt domu? Liczba postów: 73 Grupa: Moja budowa Jak już projekt domu będzie to warto pomyśleć gdzie będzie stała wiata garażowa?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19233 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 236

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >