Klasyczne wnętrze w nowoczesnym wydaniu

« Powrót do artykułu: Klasyczne wnętrze w nowoczesnym wydaniu | « Powrót do grupy: Wnętrza

22 lipca 2015, 08:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Odsyłam tutaj - http://jcollection.pl
To jest klasyka, tak ona wygląda i w taki sposób powinno się dobierać meble. Nie kupuje się byle czego, stawiać należy na najwyższy standard - przecież kupujecie meble na lata.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

22 lipca 2015, 23:16

Zgadzam się z Tobą. Lepiej zainwestować raz i mieć coś porządnego.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 lipca 2015, 13:49

Ja meble klasyczne do salonu kupowałem na http://artstylmeble.pl. Przede wszystkim skorzystałam z promocyjnej oferty, udało mi się akurat zakupić zestaw z 15% rabatem. Wysoka jakość mebli, sprawny montaż przez ekipę ArtStyl. Samemu ciężko takie meble złożyć, już przy takiej cenie zdecydowanie lepiej jak to złożą fachowcy robiący to na co dzień. Transport w 3 dni, oczywiście bardzo dobry kontakt telefoniczny.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jak wybrać fotel do biurka dla ucznia? Liczba postów: 5 Grupa: Wnętrza Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem nowego fotela do Waszego biura, gabinetu lub domu to zdecydowanie polecam Wam fotele do pracy oraz wszelkie inne fotele z i...
  • Ciekawa aranżacja wnętrz Liczba postów: 177 Grupa: Wnętrza Jeśli chcecie znaleźć pralnię dywanów to polecam pralnia dywanów wrocław ta firma działa od dawna i ma dobre oferty. Polecam serdecznie sprawdzić na ich stronę....
  • Przyjazne i nowoczesne biuro Liczba postów: 35 Grupa: Wnętrza Biuro samo się zaaranżuje przez pracowników najprawdopodobniej, więc nie ma co się tym na zapas przejmować ;) na pewno warto postawić na jakieś rośliny, ale rów...
  • Podłogi laminowane Liczba postów: 1 Grupa: Wnętrza
  • Jak oświetlić łazienkę? Liczba postów: 7 Grupa: Wnętrza Najważniejsze to odpowiednio oświetlić lustro w sposób taki aby na naszą twarz nigdy nie padał cień, dzięki czemu golenie lub nakładanie makijażu nie będzie pro...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17348 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 228

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >