Klimatyzacja w mieszkaniu

« Powrót do artykułu: Klimatyzacja w mieszkaniu | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸

1 września 2016, 04:58

Zgadzam sie: good 0 bad

klimatyzacja czasem okazuje się prawdziwym zbawieniem, ja bardzo się cieszę, że mam ją u siebie, kupiłem ją u http://www.firmaszalek.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 kwietnia 2017, 10:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na stronie swatt.pl masz hurtownię z instalacjami tego typu. Dobre jakościowo split i multi split, w tym też sporo przenośnych klimatyzatorów i akcesoria instalacyjne. Jak na razie nie narzekam, wyrabiają się w terminach, produkty docierają fajnie zapakowane, bez jakiś mechanicznych uszkodzeń podczas transportu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2017, 17:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzację najlepiej planować już podczas projektowania.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2017, 23:35

Zgadzam sie: good 0 bad

mam dość dobre warunki wynegocjowane w hurtowni Swatt (ich strona – swatt.pl). Głównie zaopatrują mnie w klimatyzatory, a ostatnio najwięcej montuję modeli kasetonowych zwłaszcza. Dobra obsługa, mają markowe rzeczy, nie są to produkty rodem z Chin czy innych Wietnamów. Gwarancja, porządne opakowanie podczas dostawy, szybki kontakt telefoniczny z obsługą.

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2017, 08:01

Zgadzam sie: good 0 bad

W kwestii instalacji klimatyzacji do naszego domu,to oczywiście dobrym pomysłem będzie pomyśleć o tym już na etapie planowania budowy, dzięki czemu bez problemu będziemy w stanie to wykonać, natomiast w kwestii montażu klimatyzatora już do gotowego domu to też nie będzie problemu, bo wystarczy wybrać dobrą i sprawdzona firmę która się tym zajmie.

www.Gree.pl

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 września 2017, 11:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Klimatyzacja ułatwia życie. Ja ostatnio miałem problemy ze swoją klimatyzacją i postanowiłem zgłosić się do www.v-serwis.pl Naprawili mi ją i w największe upały siedziałem w chłodnym mieszkaniu. Jeżeli jesteście z Wielkopolski i macie problemy z klimatyzacją to polecam wam tę firmę.

Zgłoś | Cytuj | Link

22 września 2017, 12:38

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie montażem klimatyzacji zajęła siię firma http://www.jlm.fr.pl/ -są najlepsi i bezkonkurencyjni w swoim fachu.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2018, 17:04

Zgadzam sie: good 0 bad

My mamy w domu klimatyzator z firmy http://a-tec.pl/...i nie wiem jak bym wytrzymała w 38 tygodniu w ciąży na 4 pietrze w upał.. ten klimatyzator to zbawienie dla mnie .

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2018, 08:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam Wszystkich Użytkowników na forum. Jeżeli chodzi o wybór klimatyzacji do mieszkania lub zakładu pracy, to akurat tak się składa że właśnie tym zajmujemy się na co dzień i możemy pomóc, doradzić Zobaczcie na
Panda-automation.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

16 sierpnia 2018, 09:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Warto zainwestować w klimatyzację w mieszkaniu. Latem przy wysokich temperaturach w blokach nie da się wytrzymać. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to polecam wam zgłosić się do www.klima-venta.pl Zajmują się projektowaniem i montowaniem systemów klimatyzacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 10 ▾ Skocz do strony
◂  1 2 3 4  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 244

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >