Komary-jak z nimi walczyć?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

15 lutego 2019, 11:32

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, czy też tak macie, ale ja już nie mogę doczekać się ciepłych dni i lenistwa na świeżym powietrzu. Uwielbiam wieczorami relaksować się z książką w ogrodzie. Wszystko byłoby idealne, gdyby nie bezustannie dokuczające komary. Macie jakiś pomysły jak z nimi walczyć? Dobrze, żeby było to skuteczne.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 lutego 2019, 18:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Komary, muszki i inne latające stworzenia od zawsze uprzykrzają wieczorne siedzenie na tarasie czy nawet w domu przy otwartych oknach i oświeconym świetle. Też stosowałem świece antykomarowe, spraye czy kadzidła i efekt był zupełnie niewidoczny. Już w akcie desperacji postanowiłem zainwestować w system, o którym czytałem na stronie http://3int.pl/odstraszanie-komarow/ . Zamówiłem firmę, która zajmuje się wszystkim, od zaprojektowania do montażu włącznie. To najlepsza inwestycja jakiej dokonałem w walce z komarami. System jest wygodny, prosty w użyciu i faktycznie odstrasza komary, te nie dostają się do domu i na tarasie jest ich naprawdę znacznie mniej.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

24 maja 2020, 15:13

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej opinii, jeśli chodzi o ochronę domu przed problemami związanymi z owadami i komarami to koniecznie sprawdźcie ofertę przygotowaną przez https://www.tesa.com/pl-pl/konsument/moskitie ry/moskitiera-do-drzwi które są świetnie wykonane i jednocześnie pozwalają skutecznie odciąć się od tego problemu, a na wiosnę stale nam ich przybywa co może być znaczącym kłopotem.

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2021, 15:37

Zgadzam sie: good 0 bad

tindr , tinder sign up
tindr

Zgłoś | Cytuj | Link

14 kwietnia 2021, 16:41

Zgadzam sie: good 0 bad

dating seiten
date sites

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 kwietnia 2021, 18:27

Zgadzam sie: good 0 bad

cash advance
loans for bad credit

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 241

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >