Kominek otwarty czy zamknięty czyli jak wybrać idealne rozwiązanie

« Powrót do artykułu: Kominek otwarty czy zamknięty czyli... | « Powrót do grupy: Wnętrza

12 lutego 2016, 00:55

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie zdecydowanie palenie w kominku odbywa się sporadycznie. Czasem jak goście przyjadą lub po prostu, żeby ogrzać sobie dodatkowo pomieszczenie. Mam kominek kaflowy od www.zakladzdunski.pl i jestem bardzo zadowolony z zastosowania go własnie w taki sposób jak tu jest opisane. Wszystko sprawdza się wspaniale.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2016, 03:10

Zgadzam sie: good 0 bad

@Olafferdd, zdecydowanie jeśli chodzi o budowę kominków mogę zarekomendować pracę www.zakladzdunski.pl, jednak sam wybrałem bardziej klasyczne rozwiązanie i zamiast kominka kaflowego zdecydowałem się na kominek otwarty, który w mojej opinii zdecydowanie lepiej się prezentuje z nowoczesnymi wnętrzami.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 maja 2016, 03:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Każde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy. Trzeba na to zwracać uwagę podczas wyboru. Dla mnie lepszym rozwiązaniem była budowa kominka otwartego. Chodziło głównie o to, aby ogrzać wyłącznie jedno pomieszczenie, do którego takie rozwiązanie sprawdza się najlepiej. Pamiętać trzeba też, żeby taką budowę zlecić komuś odpowiedzialnemu i doświadczonemu, dlatego z całego serca rekomenduję www.zakladzdunski.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 163

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >