Lampa wisząca do kuchni.

« Powrót do grupy: Oświetlenie wnętrz

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

22 maja 2014, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Mam już oświetloną kuchnię, blaty szafek taśmą led i na szafkach wiszących lampki,ruchome skierowane w dół. Został mi tylko kabel na środku. Lampa ma tu bardziej pełnić funkcje dekoracyjną bo pozostałe oświetlenie jest już bardzo dobre. Myślałem o wiszącej, ale nie widzę nic konkretnego. Chcę aby była dominującym elementem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 maja 2014, 13:31

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę, że coś z dużym kloszem zrobi wrażenie. Nie wiadomo w jakim stylu jest pomieszczenie ale zakładając, że nowoczesne to mogę polecić oświetlenie kuchni lampą forchini. Nie wiem jak inni uważają ale ona robi na mnie wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 czerwca 2014, 12:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Też byłabym za lampą z dużym kloszem, bo takie wydają mi się najbardziej dekoracyjne. Można wybrać dla siebie klosz spośród naprawdę wielu modeli. Mnie na przykład podobają się propozycje utrzymane w pastelowych, nieco przytłumionych kolorach. Takie oświetlenie mogłoby delikatnie ozdobić całą kuchnię, więc to dobry pomysł.


_____________________
niepubliczne przedszkole

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2014, 12:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Co do klosza to wybór masz szeroki,w zasadzie większość tych wiszących i dekoracyjnych lamp spełni Twoje wymagania,to tylko kwestia Twojego indywidualnego gustu.


www.Ledy.eu

Zgłoś | Cytuj | Link

29 marca 2016, 13:46

Zgadzam sie: good 0 bad

I jak? na co się zdecydowaliście? bo mam podobny problem

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 kwietnia 2016, 08:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik anka83 napisał: I jak? na co się zdecydowaliście? bo mam podobny problemW takim razie może spodoba Ci się coś stąd - http://www.magiaswiatel.pl/lampy-wiszace-4. Myślę, że jest tam sporo ciekawych i oryginalnych lamp wiszących, które idealne będą do wielu pomieszczeń. Zamawiałam tam lampę do swojego salonu (wkleję niżej jej zdjęcie) i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z tego zakupu. Lampa jest dobrze wykonana, a poza tym wygląda bardzo efektownie.

Ten post był edytowany przez zuzkaa dnia: 8 kwietnia 2016, 11:31
Zgłoś | Cytuj | Link

4 maja 2016, 11:15

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem jaki masz kolor wnetrza ( to można dopasować), ale lampy w tym stylu http://www.sklep.imindesign.pl/product/drewni ana-lampa-wiszaca-styl-skandynawski-kolorowe-kable-3-x-2-5m< /a> są fajnym dodatkiem.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 czerwca 2016, 11:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli ktoś nie może się zdecydować na lampę do kuchni, wówczas proponuję Lampę Dodo, która dostępna jest w wielu ciekawych kolorach :)
http://www.meblonista.pl/pl/offer/oferta/lampy/lampy-wiszace /lampa-wiszaca-dodo.html

Zgłoś | Cytuj | Link

23 czerwca 2016, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

To już kwestia naszego gustu oraz stylu urządzenia,aranżacji kuchni. Warto zwrócić uwagę również na nasze lampy,które znajdziecie w niższej cenie i oczywiście oryginalnym wzornictwie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2016, 22:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Duże, papierowe klosze wyglądają świetnie. Tylko nie jestem pewna, czy taki nada się aby do kuchni.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Oświetlenie Liczba postów: 517 Grupa: Oświetlenie... Wybór oświetlenie jest niestety trochę utrudniony ze względu na to, że trzeba połączyć aktualne trendy z praktycznym użytkowaniem. Aktualnie właśnie przy wykańc...
  • Jaka lampa do salonu? Liczba postów: 24 Grupa: Oświetlenie... Nie zwracaj uwagi na producenta, bo masa na rynku lamp, gdzie producent niby dobry, a sama lampa już bardzo słaba jakościowo. Sam kupiłem trochę rzeczy takim to...
  • Sklep z oświetleniem Liczba postów: 15 Grupa: Oświetlenie... Przeglądaj różne sklepy, bo ceny są naprawdę różne. Jak przejrzysz kilkanaście sklepów to okaże się, że w jednym sklepie lampa kosztuje 100 złotych, a w innym 3...
  • barek i alkohole Liczba postów: 56 Grupa: Oświetlenie... Nie mam barku jako takiego (bo kojarzą mi się barki sprzed 30 lat zamykane na klucz). Ale mam półkę, na której stawiam alkohole. Jest to osobna półka, poza zasi...
  • kinkiety do sypialni Liczba postów: 13 Grupa: Oświetlenie... Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu z oświetleniem do domu, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie, gdzie znajdziecie lampy ogrodowe stojące i wiele innych....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19133 użytkowników

Użytkownicy online (4)

gości: 229

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >