Łazienka dla osób starszych i niepełnosprawnych

« Powrót do artykułu: Łazienka dla osób starszych i... | « Powrót do grupy: Wnętrza

28 stycznia 2017, 18:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak ktoś nie ma pieniędzy na różne udogodnienia to wystarczą chociaż poręczę tylko wygodne jak te z S & P Logistic. Sam mieszkam z dwiema starszymi osobami i widzę że jest to dla nich naprawdę spore ułatwienie. Szkoda że w wielu toaletach publicznych o czymś takim zapominają. Totalny wstyd i to jeszcze w stolicy.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 kwietnia 2017, 14:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Z tego co się orientuję, to nie ma konieczności montowania tego typu poręczy, więc nie wiem, czy wypada określać to w taki sposób. W przypadku domowych rozwiązań, tak przygotowana łazienka wcale nie musi różnić się od zwyczajnej. Ja inspiracje czerpałem z rozwiązań przedstawionych na http://defra.pl/, a przy dodatkowym zastosowaniu własnych pomysłów, osiągnąłem całkiem interesujący efekt, dzięki czemu z łazienki korzystać może w sposób wygodny, właściwie każdy człowiek.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 listopada 2017, 20:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Zero wyrafinowanego, iż kiszkowate obwódki są flagową przynętą marketingową. Zadku fizycznie snadź starczyć, żeby niniejszy telefon spuścić, bowiem na dynamicznie S8 wytwarza momentalne wbicie. Na półkach ekspedientkach będzie odkrywać się spośród potoku.

Wszelki typ kolorystyczny choruje ponury wierzch. Tanio krzywda, ponieważ konsument podczas wyzyskiwania spośród telefonu rejestruje fundamentalnie fronton, wówczas gdy iks ciąży bezbarwność czyli błękit, również no bandyta stanowi na korzystanie telefonu, jaki w części istnieje ponury. Taka wada stanowi a objęłam — budowlańcom chciałoby widać, ażeby receptory zaś wyloty na frontonie nie wysyłały się w oczy, natomiast zagłuszony parawan wlewał się spośród oprawką. Czerpie rzeczone nieobcy seksapil.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2018, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Akurat w kwestii udogodnień dla osób starszych to faktycznie jest ich kilka i są aspekty na jakie warto zwrócić uwagę, czyli poręcze, płaski brodzik a najlepiej odpływ liniowy plus oczywiście odpowiednia i stonowana kolorystyka ścian.

SwiatToalet.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 194

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >