MYCIE DACHÓW

« Powrót do grupy: Trudne tematy

24 października 2021, 09:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Kilka dni temu bardzo przypadkowo dowiedziałem się o bardzo dobrej ofercie Mycie dachów Gdynia . Jestem pewny ,że z tej oferty skorzysta bardzo dużo osób.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jaki samochód dla rodziny? Liczba postów: 270 Grupa: Trudne tema... Ktoś już wcześniej polecał samochód elektryczny. Ja jestem tego samego zdania i sam mam elektryka. Później kupilem też staccje ładowania, ponieważ miałem czasam...
  • Gdzie wesele? Liczba postów: 194 Grupa: Trudne tema... Użytkownik zbuntowany_anioł napisał: Bardzo podobają mi się wesela organizowane w stodołach. Klimat w stodole i blisko natury też do mnie przemawia. ---------...
  • Drewniany dom Liczba postów: 78 Grupa: Trudne tema... Posiadając taki dom warto zadbać o to, aby wszelkie dodatki pasowały do wystroju takiego domu. Takie kominki Trzebinia będą z pewnością klasowym dodatkiem!
  • Jaki monitoring domu wybrać? Liczba postów: 197 Grupa: Trudne tema... Warto mieć w domu takie zabezpieczenie. Co prawda nie mam jakiegoś tam wypasionego monitoringu tylko zwykłe kamerki wewnętrzne wifi i gdziekolwiek jestem mogę....
  • Opony na lato Liczba postów: 108 Grupa: Trudne tema... Zakup opon to jedno. Trzeba w celu ich wymiany udać się do jakiegoś zakładu wulkanizacyjnego, najlepiej sprawdzonego. Ja od kilku sezonów korzystam z usług mobi...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17210 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 178

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >