Meble do domu w stylu skandynawskim

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

11 października 2020, 11:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Cześć,
Czy macie może dla mnie jakieś podpowiedzi, jeśli chodzi o wybór dobrej jakości mebli do domu w jakimś stylu skandynawskim? Szukam ciekawych propozycji ze sklejki, macie dla mnie jakieś wskazówki z własnego doświadczenia, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2020, 09:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Na ten moment jeżeli będziecie na etapie poszukiwań pięknych i trwałych mebli do swojego wnętrza w wersji skandynawskiej to jak najbardziej Elementer i super, że tak rozwinęli propozycje ze sklejki. My zdecydowaliśmy się pójść w tym kierunku i efekt końcowy wyszedł nam jak najbardziej pozytywnie!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

27 października 2020, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Na pewno też wezmę pod uwagę, chętnie zerknąłbym co ciekawego można u nich znaleźć w zakresie mebli drewnianych.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 368 Grupa: Ciekawe pom... Dużym plusem paneli tapicerowanych w sypialni, czy innym pomieszczeniu w domu jest to, że można je szybko samodzielnie położyć. Zobacz jak zrobić ścianę z panel...
  • Pomysł na wakacje Liczba postów: 585 Grupa: Ciekawe pom... A nie myśleliście o tym, aby odwiedzić USA? Ja od zawsze o tym myślę, a pod adresem: https://planetescape.pl/kraj/usa/ udało mi się nawet znaleźć stronę z ofert...
  • hala piłkarska Liczba postów: 5 Grupa: Ciekawe pom... Kiedyś chciałam zainwestować w taką halę.
  • jak ułatwić sobie sprzątanie Liczba postów: 51 Grupa: Ciekawe pom... Utrzymanie czystości w domu wymaga zaangażowania i regularności. Jednak wybierając odpowiednie środki czyszczące, można zaoszczędzić sobie sporo pracy. W jaki s...
  • Jak zamontować lustro? Liczba postów: 79 Grupa: Ciekawe pom... Co sądzicie o lustrze w sypialni?

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 393

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >