Meble kuchenne gotowe czy "na wymiar"?

« Powrót do artykułu: Meble kuchenne gotowe czy "na... | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

19 maja 2017, 14:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja jestem bardzo na tak. Wygodne rozwiązanie, dobór materiałów i przede wszystkim fakt, że można swobodnie zagospodarować przestrzenią. Od kilku miesięcy mam meble na wymiar, które udało mi się zamówić w Szczecinie od http://schody-tralex.pl/ i uważam, że to była bardzo dobra decyzja.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 maja 2017, 10:51

My z mężem zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, gdyż mamy trochę nietypowy kształt tego pomieszczenia i ciężko nam było wybrać coś gotowego, dodatkowo mieliśmy znajomości i wyszło nam trochę taniej. Jednak wydaje mi się, że jeśli masz kuchnię o standardowym kształcie kwadrata czy prostokąta, to lepiej kupić meble gotowe. Po pierwsze taniej, po drugie mniejsze z tym zamieszanie, a jest teraz tyle propozycji i opcji kolorystych i materiałowych, że jest z czego wybierać.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 czerwca 2017, 09:01

Zgadam się w 100%. Jak mamy wymiarową kuchnię to najlepiej jest kupować gotowe meble. Wtedy można trochę zaoszczędzić. W serwisie Max Kuchnie widziałem sporo przykładowych aranżacji i przyznam, że i z gotowymi meblami można wykonać całkiem fajne stylizacje kuchni. Oszczędzamy przy tym czas oraz mamy mniej na głowie. Z drugiej strony meble na wymiar można idealnie dopasować do kuchni przez co wyglądają jakby zawsze tam były :D.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 czerwca 2017, 12:34

Ja często montuję gotowe meble kuchenne z marketów budowlanych. Jest to kompromis między ceną ,a jakością i funkcjonalnością.
----
Fachowiec

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lipca 2017, 15:34

Jeśli chodzi o meble kuchenne Warszawa, to mogę polecić ekipę, która wykonywała nasze meble - firma Qchnie.pl. Kontakt dali nam znajomi, więc firma z polecenia, spisała się naprawdę wzorowo :) Kuchnia jest obecnie naszym ulubionym miejscem w domu :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 lipca 2017, 07:09

Wszystko zależy od naszej koncepcji oraz budżetu, ja np: zdecydowanie bardziej wolałbym meble na wymiar, które będą indywidualnie dopasowane pod moją kuchnię. Odpadają gotowe zestawu z marketów, które charakteryzują się niską jakością wykonania.

www.Auroks.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

29 listopada 2017, 10:48

Przez dziwny rozkład mieszkania oraz nietypowy metraż nie chcieliśmy kombinować, żeby przekombinować i zdecydowaliśmy sie po prostu na meble na wymiar. Zamówiliśmy je w Warszawie w firmie stolarskiej Orion http://meble-orion.pl/ i to był strzał w dziesiątkę. Trochę o nich słyszeliśmy od znajomych, ale teraz sami możemy ich polecać, bo poziom wykonują usługi na wysokim poziomie. Przede wszystkim terminowość i jakość wykonania głównie zasługują na pochwały.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 grudnia 2017, 14:19

Zdecydowanie wybieram meble kuchenne robione na wymiar. Niedawno wymieniałem meble w mojej kuchni i zdecydowałem się na takie. Zgłosiłem się do firmy [URL]www.verlani.com i polecam ich również wam, jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która produkuje meble kuchenne na wymiar.

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 18:00

Ja mogę śmiało polecić firmę z Chojnic- http://rmsmeble.pl/. Jakiś czas temu zamawiałam u nich meble na wymiar i wszystko zostało wykonane bardzo sprawnie i wszystko pasowało do do 1cm. Zależało mi głównie na wysokiej jakości i solidnych meblach, bo przy dwójce dzieci jest czasami ciężko, ale na szczęście do tej pory nic się z meblami złego nie dzieje. Wygląd jest bardzo nowoczesny i przemyślany rozkład wszystkich szafek, półek, szuflad. Gotowanie stało się bardzo przyjemne od momentu sprawienia sobie nowej kuchni :)

Zgłoś | Cytuj | Link

12 grudnia 2017, 23:45

Do niedawna kupowałam meble w sieciówkach. Co do ich wykonania to mogę napisać jedno – porażka. Nigdy więcej : / Dlatego postawiłam kupić mebel z firmy Indeco Trójmiasto. Choć musiałam trochę dopłacić to naprawdę nie żałuję. Jakość bez porównania. I nie mam tu tylko na myśli samych mebli, ale też poziom obsługi klienta, to są po prostu dwa różne światy.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16262 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 205

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >