Medycyna estetyczna - gdzie?

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 stycznia 2015, 16:35

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry wszystkim forumowiczom :) Jakie jest wasze zdanie o medycynie estetycznej? Ostatnio zastanawiam się nad kilkoma zabiegami, jednak chciałbym najpierw poznać opinię kogoś, kto już korzystał z tego typu usług. Macie w tym jakieś doświadczenie? Ja trafiłem ostatnio na taką ofertę http://nowaksienkiewicz.pl/ Jako, że jestem z Wrocławia, to polecacie może jakieś inne gabinety?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2015, 13:43

Oferta wygląda dość spoko :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 marca 2015, 14:26

Dzięki za info ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

18 marca 2015, 15:42

Moja mama, która już jest w słusznym wieku korzysta z medycyny estetycznej. Ona chodzi na zabiegi typowo Anti Aging do pani Aleksandry z gabinetu Imeiaa na ulicy Dubois 18 w Opolu. Bardzo sobie chwali. Zresztą wszyscy widzimy efekty. Mam wygląda na dobre 10 lat mniej i świetnie się czuje w takim ciele.

Zgłoś | Cytuj | Link

27 maja 2015, 23:21

To dobre pomysły na utrzymanie młodości. Ważna też jest dieta i włąściwy, aktywny tryb życia.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 lipca 2015, 21:04

Niedawno miałam problem z dziadkiem z powodu wrastającego paznokcia.
Wrastające paznokcie to bolesna dolegliwość, która najczęściej jest spowodowana nieprawidłowym, zbyt rzadkim lub zbyt krótkim, obcinaniem paznokcia. W miejscu, w którym wrastają one w skórę, tworzy się stan zapalny, drażniony przez paznokieć. Wywołuje to dość silny ból i dyskomfort odczuwany w całym palcu, może pojawić się także krwawienie i ropień. Wówczas trzeba pomyśleć o wizycie u pedologa. U osoby starszej z niedokrwistością i cukrzycą to bardzo poważny problem. Ropień przy palcu może stać się początkiem dużo gorszych powikłań.
O dziwo okazało się że można to leczyć w przychodni prywatnej http://www.goldenmed.pl/waw/ , która ma podpisaną umowę z NFZ.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 sierpnia 2015, 14:50

Najlepiej w specjalistycznej klinice:)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 września 2015, 21:34

Jestem przeciw. Mogą być od tego komplikacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 września 2015, 12:30

medycyna tak poszła naprzód że rzadko bardzo zdarzają się komplikacje.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2016, 08:28

To prawda. Trzeba tyko wybrać profesjonalną klinikę z najnowszym sprzętem. Może sprawdź ofertę prywatnego szpitala chirurgii plastycznej drolender.pl. Możesz umówić się u nich na wizytę i tam Ci wszystko wytłumaczą.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 12 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19424 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 98

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >