Minimalistyczna łazienka

« Powrót do artykułu: Minimalistyczna łazienka | « Powrót do grupy: Wnętrza

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

24 kwietnia 2015, 13:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Fiolety podobne trochę do mebli Meridian - podobny design mam w swojej łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

29 lutego 2016, 17:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie minimalistyczne wnętrze to takie, w którym znajdują się tylko niezbędne urządzenia i sprzęty. Ewentualnie można poszeleć z armaturą łazienkową i mogą być bardziej ekstrawaganckie, a tak to raczej proste, geometryczne kształty.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2016, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Mi podobają się wnętrza typu loft ale z odrobiną ekstrawagancji. Więc łazienkę urządziłabym w podobnym klimacie. Stonowane kolory, proste meble, ale jakies odjechane dodatki.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2016, 14:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Myślę,że duża rolę podczas urządzenia i wyposażenia minimalistycznej łazienki odgrywają stylowe meble na które się zdecydujemy. Jeżeli szukacie oryginalnego i niebanalnego stylu,polecam zerknąć na www.Vocco.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

2 czerwca 2016, 15:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Gość: maurelio napisał: Dla mnie minimalistyczne wnętrze to takie, w którym
znajdują się tylko niezbędne urządzenia i sprzęty.
Ewentualnie można poszeleć z armaturą łazienkową i
mogą być bardziej ekstrawaganckie, a tak to raczej proste,
geometryczne kształty.


Ja sie z tym bardzo zgadzam. Dla mnie najważniejsze jest żeby wnętrze było harmonijne i uporządkowane. Dobrze sie czuję w takich pomieszczeniach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 czerwca 2016, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać taką łazienkę,zaglądaliście może na Vocco.pl ? Jeżeli nie to teraz jest najlepsza opcja aby nadrobić zaległości i wybrać coś dla siebie:)

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2016, 16:46

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne są takie łazienki, lubię taki surowy styl. Mogę ci polecić firmę, wykonującą kabiny prysznicowe na wymiar np. http://term-glass.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link

25 lipca 2016, 13:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Łazienka sama w sobie jest raczej miejscem minimalizstycznym w większości domów, ale fakt można to zrobić jeszcze bardziej mini niż nam się wydaje, jakiś czas temu widziałem projekt Dekorus - http://www.dekorus.waw.pl/pl/projektowanie,12 ,1.lhtm który zrobił na mnie wrażenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 lipca 2016, 11:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A co sadzicie o tym aby wykończyć swoja łazienkę kamieniem naturalnym? Wtedy jako całość będzie prezentować sie naprawdę pięknie,bardzo oryginalnie. Przykładowe aranżacje znajdziecie na Kamieniarstwo.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

14 lipca 2017, 19:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze zaaranżowana łazienka w minimalistycznym stylu może wyglądać rewelacyjnie. Jeżeli szukasz jakiegoś wyposażenia wnętrza to ja polecałabym Ci zajrzeć do nich
http://megalazienki.pl/producent/id/109 bo mają ogromny wybór i dobre ceny. Myślę, że znajdziesz tam wszystko co potrzebne do nowej łazienki :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 4 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 293

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >