Moskitiery chroniące dom przed owadami

« Powrót do artykułu: Moskitiery chroniące dom przed owadami | « Powrót do grupy: Budowa i remont

3 sierpnia 2021, 14:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja kupiłem w Agata Rolety i wreszcie mamy spokój od tych much. Montaż był prosty samodzielnie to z kolegą zrobiłem. Solidnie wykonane moskitiery i szybko nam przyszły bo zamówiliśmy online na ich stronie przez konfigurator Agata Rolety. Nie wiem, czy sobie żaluzji jeszcze nie zamówić ale to już po wakacjach.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 września 2021, 09:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Coś o tym wiem weznel... W tym roku jakaś masakra z owadami. Moskitiery mamy już drugi rok ale też z Agaty właśnie jak Ty. Agata Rolety ma też na prawdę fajny asortyment osłon okiennych, my zamawialiśmy u nich już kiedyś rolety dzień noc, z których jestem mega zadowolony. Łatwe w czyszczeniu solidnie wykonane. Super.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

4 maja 2022, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

W mojej ocenie zaczynając poszukiwania dobrze wykonanych moskitier to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście również skontaktowali się z firmą Amko https://www.amkorolety.pl/moskitiery/ z pomocą których na pewno dobierzecie odpowiednie wersje pod konkretne potrzeby. Licząc przede wszystkim na konkretne doradztwo i co również ważne wsparcie w zakresie montażu. Warto się przekonać i co najważniejsze uchronić się na wiosnę i lato przed ogromną ilością owadów. Pozdrawiam serdecznie!

Zgłoś | Cytuj | Link

13 marca 2023, 23:08

Zgadzam sie: good 0 bad

I definitely adore everything about it PNC Bank Near Me - ATMs, Locations, Branches

and I've bookmarked your site.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 czerwca 2023, 13:54

Zgadzam sie: good 0 bad

W takim razie możesz skontaktować się z firmą Noveo https://noveo.com.pl/ u których będziecie mogli znaleźć szeroki wybór propozycji w zakresie osłon okiennych i oczywiście moskitier, które wyróżniają się zarówno świetnym wykonaniem i skutecznością w walce z ogromną ilością owadów, a szczególności komarów które mocno nas męczą w okresie letnim. Szczególnie nocą latając koło ucha. Pozdrawiam i daj znać na jaki wariant ostatecznie też się zdecydowaliście. No i czy taka ochrona w Waszym domu daje radę, pozdrawiam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

20 czerwca 2023, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Moskitiery to fajna sprawa i z pewnością warto je zamontować.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 września 2023, 20:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Chciałabym zamówić moskitiery i bramy garażowe Poznań. Czy wiecie, która firma oferuje fachowe doradztwo w tym asortymencie? Jakiś czas temu znalazłam w Internecie firmę Rolo-Styl. Oferta dostępna na stronie http://rolostyl.pl/realizacje/bramy-garazowe- i-przemysłowe-poznan

Zgłoś | Cytuj | Link

wczoraj, 12:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak myślicie, czy moskitiery mają wpływ na przepływ powietrza w pomieszczeniach?

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19132 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 314

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >