Najważniejsze założenia stylu minimalistycznego we wnętrzach

« Powrót do artykułu: Najważniejsze założenia stylu minimalistycznego we... | « Powrót do grupy: Wnętrza

21 marca 2018, 09:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Właśnie w kwestii ścian – nie warto na nich umieszczać różnego rodzaju dekoracji: kamienia, tapet. Moim zdaniem warto na ściany nałożyć bardzo dobrą gładź szpachlową, np. gotową Acryl-Putz Finish i po prostu wyszlifować i pomalować na biało. Efekt minimalistyczny, ale naprawdę bardzo elegancki.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 marca 2018, 17:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Kwestia indywidualnych preferencji, czy warto czy nie warto... to zależy kto co woli. Ja postawiłam na pomalowane ściany duluxem easy care bez żadnej struktury bo najbardziej podobają mi się gładkie powierzchnie, bez połysku, w macie. W stylach minimalistycznych takie wykończenie genialnie się srpawdza

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 sierpnia 2018, 14:19

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam sobie zamontować zamiast płytek panele szklane między szafkami. To super rozwiązanie. Praktyczne, duża estetyka, łatwość sprzątania. Jeżeli ktoś szuka fachowca, fima Vetro z Warszawy takie panele (i nie tylko) wykonuje. Mam 4 lata takie panele i nie zamieniłabym ich na żadne nawet najdroższe płytki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 171

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >