Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

« Powrót do grupy: Trudne tematy

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

12 grudnia 2017, 10:04

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam :)
Muszę się Was poradzić, ponieważ zaczyna mi szwankować skrzynia automatyczna w Audi (strasznie szarpie po zmianie na wyższe biegi). Macie może jakiegoś dobrego specjalistę w Warszawie bądź okolicy?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2017, 20:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem, ja się ostatnio tak zaczytałem w tym artykule: http://waluty.com.pl/article.php?id=120297 że naprawdę straciłem rachubę czasu i niestety sromotnie przygrzmociłem moim Audiakiem. W efekcie również mam problem ze skrzynią biegów, a wiem, że co jak co ale akurat to nie tak łatwo wymienić...

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 grudnia 2017, 23:59

Zgadzam sie: good 0 bad

Najgorzej jest jak zaczyna psuć się skrzynia biegów, ponieważ wiadomo że będzie to kosztowna naprawa. Ja nie miałem do czynienia z takim serwisem, jednak postaram się jeszcze dopytać znajomych ze stolicy czy pomogą coś w tym temacie :)

Zgłoś | Cytuj | Link

19 grudnia 2017, 02:47

Zgadzam sie: good 0 bad

No ja mogę polecić Ci serwis, który znajduje się za ścisłą stolicą a mianowicie chodzi tu o Auto Józefów. Zajmują się naprawami automatycznych skrzyń w autach osobowych, ciężarowych, a także wózkach widłowych już od kilkunastu lat. Mają dobrych mechaników, którzy pilnują terminów realizacji i nigdy nie było dla nich naprawy, nie do zrobienia. Ceny na pewno są dużo lepsze niż tak jak piszą poprzednicy w samym aso. Tym bardziej, że zapewniają pisemną gwarancję, bez limitu kilometrów. Dają również możliwość holowania do 50km od warsztatu :)

Zgłoś | Cytuj | Link

20 grudnia 2017, 23:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Zgadzam się z poprzednikiem chyba nie znajdziesz lepszego salonu w tym rejonie jeżeli chodzi o wykonanie regeneracji skrzyń biegów w dobrej cenie jak porównasz sobie cenniki ASO w Warszawie. Widać, że prowadzony jest dokładnie, przez kompetentnego właściciela. U nas w aucie dostawczym zaczęły zanikać wyższe biegi i przy wrzucaniu trzeciego zawsze pojawiały się szarpnięcia. Zajęli się tym praktycznie od ręki i po 3 dniach auto było już do odbioru. Zdecydowanie polecam!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 stycznia 2018, 10:33

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzięki panowie za pomoc! Już nie wiedziałem co z tym robić, ale sprawdziłem tez inne opinie o Auto Józefów oraz popytam znajomych i rzeczywiście wiele osób sobie ich chwali. W takim razie jutro umawiamy się na diagnozę i zobaczymy co się dzieje :)

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 13:30

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze wybrałeś, bo sam kilka miesięcy temu robiłem u nich skrzynię i do tego wymianę oleju. Mechanicy są mega obeznani, także tez przy rozłożeniu i złożeniu skrzyni nie było kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

15 lutego 2018, 13:33

Zgadzam sie: good 0 bad

college diversity essay essays write essays for me essays

Zgłoś | Cytuj | Link

30 marca 2018, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli chodzi o solidny warsztat w Warszawie, to ja polecam to miejsce http://www.hondamatraszek.pl/, co prawda Marki, ale z Wawy to przecież rzut beretem, a serwisują wszystkie marki i co najważniejsze - są naprawdę solidnym serwisem.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 kwietnia 2018, 11:10

Zgadzam sie: good 0 bad

Na szczęście naprawa skrzyni biegów wcale nie musi się wiązać z kolosalnymi kosztami - wystarczy tylko wybrać odpowiednią firmę. My swojego czasu korzystaliśmy z jednego z poznańskich serwisów i byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ skrzynia działa do dziś, a za usługę naprawy wcale dużo nam nie policzyli. Czasami niestety skrzynia biegów jest w takim stanie, że trzeba ją wymienić, bo żadna naprawa nic nie da...

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • wycieczki do gruzji Liczba postów: 9 Grupa: Trudne tema... Marzę o egzotycznych wakacjach już od wielu lat. Dodatkowo motywują mnie jeszcze takie informacje - https://podroztrwa.pl/egzotyczne-wakacje -ktore-na-zawsze-poz...
  • Grzejnik energetyczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... W jakim sklepie polecacie kupić dobrej jakości grzejnik energooszczędny?
  • Wakacje 2022 Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zainteresowanym tematem mogę polecić miejsce, które sam regularnie odwiedzam z rodziną. Jeżeli szukacie atrakcji na weekend lub wyjazd rodzinny, to polecam Wam....
  • gabinet psychiatryczny Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Polecicie mi jakiś gabinet psychiatryczny w Krakowie?
  • Jak zainwestować pieniądze? Liczba postów: 94 Grupa: Trudne tema... Dobrym rozwiązaniem jest też złoto oraz inne metale szlachetne. Polecam zajrzeć na https://www.artar.com.pl/, bo sam od nich zamawiałem złote monety - mają świe...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 206

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >