Narzędzia dla profesjonalistów

« Powrót do artykułu: Narzędzia dla profesjonalistów | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

8 lutego 2020, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

prowadzimy z ojcem rodzinną firmę stolarską, od zawsze używamy elektronarzędzi AEG, ja lubię szczególnie ich serię bezprzewodową, jak pracuję na wysokości to nie wyobrażam sobie działać na czyms innym, to najbezpieczniejsza opcja

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

14 lutego 2020, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja zamówiłem wiertarkę hydrauliczną oraz ściągacze hydrauliczne od firmy www.mechanizacja.pl . Dzięki wysokiej jakości materiałom i precyzyjnemu wykonaniu, gwarantują bezawaryjne działanie oraz wieloletnią żywotność.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Stron: 7 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  5 6 7

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Naprawa i renowacja mebli Liczba postów: 47 Grupa: Budowa i re... Z pewnością przydadzą Ci się także uszczelki oraz profile do mebli. Ja zamawiam je z www.emaplast.com.pl. Mają bardzo dobrą jakość i przystępne ceny.
  • Recykling materiałów budowlanych Liczba postów: 131 Grupa: Budowa i re... W kwestii chemii budowlanej a konkretnie klejów przemysłowych, polecam zerknąć także na nasza stronę iKleje.net gdzie służymy radą i pomocą.
  • Konstrukcje stalowe w Polsce Liczba postów: 217 Grupa: Budowa i re... Jeżeli czyszczenie konstrukcji stalowych to tylko z pomocą firmy https://www.piaskarki-oczyszczarki.pl/us lugi z miejscowości Osiek w woj. małopolskim. Firma ofe...
  • Jak kupić dobre okna? Liczba postów: 343 Grupa: Budowa i re... Ja wybrałem okna z systemem aluminiowym MB-45 od firmy www.debo.pl . Posiadają możliwość gięcia w łuki profili aluminiowych i szeroką gamę kolorystyczną. Gwaran...
  • Ile kosztuje budowa domu? Liczba postów: 616 Grupa: Budowa i re... My mieliśmy problem z wyborem ogrzewania do domu i byliśmy w wielu firmach ale najlepiej doradzono nam w tej firmie kotly-dragon.pl. Doradzono nam żeby wybrać....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 15844 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 158

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >