Nawigacja

« Powrót do grupy: Ekspert inteligentnych systemów

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

29 kwietnia 2014, 12:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
jakich używacie nawigacji oraz jaki monitoring pojazdów stosujecie?
To bardzo ważna kwestia i chciałbym się dowiedzieć jak sobie z tym radzicie.
Pracując na budowie bardzo ważna jest przecież kontrola paliwa.

Z góry dziękuję za pomoc.
Pozdrawiam.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 maja 2014, 16:06

Równie istotne, jak kontrola paliwa jest efektywność roboczogodzin czy zabezpieczenie przed kradzieżą samej maszyny, nie tylko paliwa. Niestety takie też się zdarzają. Zamontowanie lokalizatora dostarczy informacji o rzeczywistej pracy maszyny, postojach na biegu jałowym i przerwach. Ponadto monitoring GPS umożliwia śledzenie pozycji oraz zdalne odcięcie zapłonu. Maszyny można również wyposażyć w detekcję odholowania - i spokojny sen mamy zapewniony.
Jarek Nawigator czuwa :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 stycznia 2015, 12:16

Dla mnie ważny był stosunek jakości do ceny, bo prowadzę firmę transportową i musiałem zamówić większą ilość. Ostatecznie wybrałem RavRoad Mobio, tu jest opis http://www.secar.pl/nawigacja-gps.html - dla mnie oparta na androidzie, monitor 7 cali, polska obsługa.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 maja 2015, 15:08

Chyba w zasadzie wyznacznik jakości jest tutaj najważniejszy,zaraz po budżecie,to często łączy się ze sobą podczas wyboru dobrej i niezawodnej nawigacji. Warto poszukać w sklepach internetowych gdzie ten wybór mamy największy.

www.Intersell.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

26 marca 2018, 11:53

Moim zdaniem warto skorzystać z monitorowania pojazdów. To bardzo dobre rozwiązanie dla samochodów prywatnych jak i dla firmowych. W tym miejscu https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stoso wania-ganfleet/ , możesz poczytać jakie sa z tego korzyści

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 sierpnia 2018, 08:12

Tego typu monitoring pojazdów sprawdzi się przede wszystkim w każdej flocie samochodowej i moim zdaniem to bezpieczne rozwiązanie, które mogę polecić. Koszty instalacji naprawdę nie są wysokie.

Zgłoś | Cytuj | Link

11 grudnia 2018, 09:58

Ja o tym wiem bardzo mało. Dzięki temu wątkowi dowiem się naprawdę bardzo dużo.Przyda mi się to.

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2019, 22:48

Przewozy osób z Polski do Holandii, Belgii, Niemiec i Anglii

____________________________________________________________ ____
Busy do Anglii

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2019, 22:49

loans online

Zgłoś | Cytuj | Link

13 sierpnia 2019, 23:02

cash loan

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• •instalacje telewizyjne Liczba postów: 4 Grupa: Ekspert int... Przewozy z Polski do Niemiec, Belgii, Holandii i Anglii ________________________________ ____________________________ Busy Polska Angia
  • Masz firmę ? Współpracuj z Quantum Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert int... Z tego co ja wiem to teraz bardzo dużo osób posiada swoją prywatną firmę. _______________________________ _____________ bezpłatna szkoła rodzenia
  • Czujniki do okien Liczba postów: 26 Grupa: Ekspert int... Różnego rodzaju czujniki stosują producenci okien aluminiowych w systemach Schuco. Mogą np. monitorować, czy okna są zamknięte czy otwarte. Status można sprawdz...
  • monitoring posesji Liczba postów: 20 Grupa: Ekspert int... Monitoring posesji powinien być przede wszystkim skuteczny w różnych warunkach i do tego zapewniać pewną ochronę w razie wykrycia ruchu oraz włączenia alarmu i....
  • Siłownik do bramy garażowej Liczba postów: 8 Grupa: Ekspert int... Instalacje alarmowe i systemy monitoringu ABAKS SYSTEM to najlepszy sposób ochrony nieruchomości przed włamaniem i napadem. Zajmujemy się kompleksowymi usługam...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17681 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 274

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >