Niskie koszta ogrzewania

« Powrót do artykułu: Niskie koszta ogrzewania | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

20 czerwca 2013, 18:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaka jest róznica między ekogroszkiem a pelletem???
Trochę poczytałam tu http://www.pelletforum.pl/index.php , ale nie znalazłam odpowiedzi na pytanie jaki piec zakupić.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 lipca 2013, 12:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Wybieraj rozsądnie, to wtedy koszty nie będą na pewno przesadzone. Dobry serwis, który powinien was zainteresować - http://e-inclusive.pl/ I tak właśnie znajdziesz przykłady dobrych metod ogrzewania niskim kosztem.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 sierpnia 2013, 09:46

Zgadzam sie: good 0 bad

A słyszeliście o ogrzewaniu kotłem kondensacyjnym? Podobno to teraz najbardziej opłacalne. Interesuje mnie informacja na ten temat (dom 120m2)?

Zgłoś | Cytuj | Link

24 sierpnia 2013, 16:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam, jak pewnie Pan słyszał kotły kondensacyjne mają dużo wyższą sprawność niż kotły tradycyjne. Różnica ta jest widoczna zwłaszcza, gdy są użytkowane w instalacjach niskotemperaturowych, czyli najczęściej w ogrzewaniu podłogowym. Powierzchnia Pana domu nie wpływa na sprawność kotła, znaczący wpływ ma tylko temperatura instalacji centralnego ogrzewania. W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcam Pana do kontaktu z autoryzowanym instalatorem, do którego kontakt znajdzie Pan na stronie internetowej www.junkers.pl.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam,

Rafał Cichocki
________________________________
Konsultant Junkers

Zgłoś | Cytuj | Link

23 września 2013, 11:01

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy są jakieś kotły Buderus przeznaczone właśnie na pellet?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

9 października 2013, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Witam,
marka Buderus ma w swojej ofercie kotły na paliwo stałe przeznaczone do spalania zarówno popularnego eko-groszku, jak i ekologicznego pelletu. Aby dobrać odpowiednie urządzenie, polecam kontakt z jednym z autoryzowanych instalatorów marki Buderus. Ich wyszukiwarka dostępna jest na stronie www.buderus.pl. Instalator pomoże w doborze technologii oraz urządzenia, które będzie odpowiadało Pana potrzebom.
Chętnie odpowiem na ewentualne dalsze pytania.
Pozdrawiam,

Maciej Budzyński
________________________________
Konsultant Buderus

Zgłoś | Cytuj | Link

20 października 2013, 09:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Dziękuję. Przejrzę wszystkie modele i wrócę tu, jeżeli będę miał jakieś pytania.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2015, 21:51

Zgadzam sie: good 0 bad

A znacie jakiegos dobrego producenta takich kotlow?

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2015, 21:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Mój znajomy, który zna się na rzeczy polecal mi kiedys kotly producenta www.kotlostal.com.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

10 maja 2015, 23:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja wolę ogrzewanie na podczerwień. Ale to każdego indywidualna sprawa jest.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 211

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >