Nowoczesne rozwiązania w kuchni

« Powrót do grupy: Ciekawe pomysły

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26

10 października 2021, 10:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Nowoczesnym rozwiązaniem jest piekarnik CookView. Z piekarnikiem można się połączyć z telefonu za pomocą wifi i obserwować postęp potrawy ze smartfona.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

19 października 2021, 19:44

Jeśli chcesz mieć kuchnię w stylu nowoczesnym to w oknach zainstaluj plisy okienne Nafi :) Fajnie się prezentują, oryginalnie i nowocześnie. A przy tym łatwo zadbać o ich czystość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 listopada 2021, 20:27

help me write a essay
what to write in a college essay
help me write my essay

Zgłoś | Cytuj | Link

10 listopada 2021, 16:28

apa essay heading
philosophy of education essay
hook essay

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 26 ▾ Skocz do strony
◂◂  ◂  24 25 26

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Ładna i dobrze wykonana pościel - gdzie szukać Liczba postów: 6 Grupa: Ciekawe pom... My nie tak dawno domawialiśmy pościel do naszej sypialni po remoncie i trafiliśmy na ofertę przygotowaną przez Loomframe https://loomframe.com/kategoria/komplet. ..
  • Współpraca z firmą Lemarpol - opinie Liczba postów: 8 Grupa: Ciekawe pom... Nie tylko liczy się zakup, ale jednocześnie wsparcie serwisowe i opcje wynajmu. Dlatego należy zastanowić się nad współpracą z takimi firmami, jak lemarpol jeśl...
  • Akwarium w gabinecie - co sądzicie Liczba postów: 18 Grupa: Ciekawe pom... Ale zdajecie sobie sprawę, że zrobienie takiego akwarium to nie taka prosta sprawa jeżeli chcemy mieć spektakularny efekt?. Ja tak myślałem i swoje pierwsze ak...
  • wyposażenie biura Liczba postów: 355 Grupa: Ciekawe pom... Jeżeli ktoś z was szuka sprawdzonych mebli na zamówienie to polecam zapoznać się z ofertą firmy https://meble-darpol.pl/oferta/meble-do- salonu. Ja mam meble w....
  • Jak urządzić sypialnię? Liczba postów: 306 Grupa: Ciekawe pom... To zależy w jakim stylu ma być urządzona sypialnia. Doradzając w ciemno mogę polecić meble dębowe, ponieważ są uniwersalne i wpasują się do wielu wnętrz. Warto....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17194 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 347

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >