Obudowanie wanny

« Powrót do grupy: Porady i opinie

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

8 listopada 2013, 14:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Powiedzcie mi jak macie obudowaną wannę? Płytki ceramiczne, drewno, stelaż? Czy macie drzwiczki? Miejsce na stopy, itp.?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 listopada 2013, 15:38

Zgadzam sie: good 0 bad

Miejsce na stopy jest podobno bardzo funkcjonalne. Niepozorne ale na prawdę się przydaje przy codziennym użytkowaniu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 listopada 2013, 10:43

Zgadzam sie: good 0 bad

Dobrze gdy obudowa wanny jest utrzymana w podobnym klimacie jak cała łazienka. Wiadomo, że drewno gorzej znosi kontakt z wodą, przez co należy je odpowiednio konserwować. Miejsce na stopy jest przydatne chociażby przy myciu głowy nad wanną. Ostatnio widziałem ciekawe rozwiązanie wanny wpuszczonej w podłogę. Było to możliwe poprzez podniesienie poziomu podłogi, ze względu na kratkę odpływową w podłodze. Do wanny wchodziło się po dosyć niskim schodku. Bardzo komfortowe rozwiązanie.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2013, 12:04

Zgadzam sie: good 0 bad

A przecież są wanny, które nie wymagają obudowania, takie na nóżkach, mi się takie podobają i nie ma problemu.

Zgłoś | Cytuj | Link

31 grudnia 2013, 15:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajne są takie wanny, ale drogie.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

17 stycznia 2014, 12:20

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli mowa o obudowie wanny,to proponuję płytki- dobre,praktyczne w ładnym kolorze. Ich szeroki wybór znajdziecie u nas www.Victori.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

28 marca 2014, 10:57

Zgadzam sie: good 0 bad

Bez ukrytych drzwiczek sobie nie wyobrażam zabudowy inaczej byle awaria i rozbieranie całości co przy mozaikach jest dosyć kosztowne. Drewno to ciekawa opcja,ale trzeba dobrać je do rodzaju podłogi oraz koloru jaki posiadasz. Ja od siebie polecam mimo wszystko płytki ceramiczne,będą bardzo praktyczne i wytrzymają przez lata.

Zgłoś | Cytuj | Link

10 kwietnia 2014, 12:06

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja napiszę tak: płytki ceramiczne będą zdecydowanie najładniej się prezentować,ale będą też w praktyce najdroższym rozwiązaniem wiec tutaj coś za coś:0


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

24 kwietnia 2014, 16:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Płytki ceramiczne moim zdaniem najlepiej wyglądają. Zobacz przykłady tak obudowanych wanien na stronie firmy remontowej BraciaDybus.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

19 sierpnia 2014, 08:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Jak dla mnie najbardziej funkcjonalne i higieniczne są płytki. Sam mam tak obudowaną wannę. A płytki to już kwestia gustu. Ja kupowałem w http://ceramik.info.pl/nasza-oferta/ bo byla promocja akurat na takie pasujące do mojej łazienki.

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Kanapa do salonu Liczba postów: 49 Grupa: Porady i op... Akurat z wyborem kanapy do salonu to nie powinno być większego problemu, bo to właściwie żadna filozofia - musi pasować wymiarami, kolorystycznie i być wykonana...
  • Aranżacja biura Liczba postów: 401 Grupa: Porady i op... Dobrym pomysłem może być też kontener biurowy, który jest nie tylko wygodnym, ale i nowoczesnym rozwiązaniem, bo można go transportować i wykorzystywać w różnyc...
  • księgowość w małej firmie Liczba postów: 70 Grupa: Porady i op... Najlepiej mieć kompleksowe rozwiązania do zarządzania firmą, takie jak Berberis. Wtedy macie w jednym wszystkie istotne funkcje i jesteście w stanie wyciągnąć m...
  • maszyny budowlane Liczba postów: 8 Grupa: Porady i op... W poszukiwaniu praktycznych rozwiązań do przewozu kruszyw i innych materiałów budowlanych, śmieci, czy kamieni warto zastanowić się nad takim rozwiązaniem, jak....
  • Tarcze diamentowe Stellinger Liczba postów: 26 Grupa: Porady i op... Jeżeli szukasz wysokiej jakości w zakresie tarcz szlifierskich oraz pad diamentowych warto zapoznać się z ofertą przygotowaną przez mk-diament i zapoznania się....

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19129 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 331

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >