Ocieplenie garażu. Czy warto?

« Powrót do grupy: Porady i opinie

5 marca 2009, 13:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Czy warto ocieplać garaż który jest przy domu? Czy nie będzie od takiego garażu 'biło" zimno do wnętrza domu? Moglibyście odpowiedzieć? Chodzi o to że garaż jest postawiony przy ścianie. Jedna z ścian domu będzie też ścianą garażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 sierpnia 2010, 11:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Można ale nie trzeba ocieplić, jeśli ściana będzie jedną ścianą garażu, to może lepiej ocieplić. Zimą może być nieprzyjemnie od tej ściany

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

15 września 2010, 17:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeżeli garaż znajduje się bezpośrednio przy domu i jest połączony z nim ścianą,to wg mnie nie warto. I tak ma zapewnione ciepło,wiec byłyby to dodatkowe koszty.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 września 2010, 14:30

Zgadzam sie: good 0 bad

ja bym się co prawda nad tym zastanowił, ale po namyśle ociepliłbym ściany garażu, tym bardziej, jeśli łączy się on z domem. Myślę, że może powodować - może małe ale ochłodzenie budynku z tej strony. Ale to tylko taka moja sugestia i przemyślenie.

Zgłoś | Cytuj | Link

21 września 2010, 15:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też sie wydaje, ze warto jednak ocieplic garaz.Z pewnoscia domek przejalby niska temperature z garazu. A nawet idac z domu d garazu, chcac np. zmienic kola na zime, czy cos, zawsze przyjemniej sie pracuje w cieplejszym miejscu.

--
Szukasz sposobu na tanie ogrzewanie? Nie wiesz jak się za to zabrać? Skorzystaj z naszej pomocy!

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

26 sierpnia 2017, 09:52

Zgadzam sie: good 0 bad

Dzień dobry,

Również uważam, że warto ocieplić garaż. Wprowadzenie takiego rozwiązania doceniamy dopiero wtedy, gdy wsiadamy do garażowanego samochodu zimą. Różnica jest kolosalna.

Ale jaki materiał wybrać? Polecam celulozową izolację termiczną Jej atuty to między innymi wysoka ochrona przed wahaniami temperatury dzięki nieprzepuszczającej powietrza, włóknistej strukturze, dobra ochrona przed pożarem dzięki zdolności utrzymywania odpowiedniej temperatury (material osiąga maksymalnie 95°C w przegrodzie), a także ochrona przed wodą kondensacyjną dzięki sorpcji wilgoci i zdolności do transportowania jej w kierunku pomieszczenia, przy zbyt małej wilgotności lub w kierunku przeciwnym przy zbyt dużej wilgotności w przegrodzie, a za pomocą przewietrzania nadmiar odprowadzony jest do atmosfery (tzw. oddychanie celulozy).

Pozdrawiam i zapraszam na naszą stronę - zonasort.pl - znajdą tam Państwo wiele ciekawych informacji.

Pozdrawiam,
Konsultant Zona Sort

Zgłoś | Cytuj | Link

16 października 2018, 10:36

Zgadzam sie: good 0 bad

ja mogę polecić firmę www.remonteam.pl, jeśli chodzi o ocieplanie garażu

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • maszyny budowlane Liczba postów: 15 Grupa: Porady i op... Każda firma budowlana musi mieć na wyposażeniu odpowiednie maszyny i to sprawne. Jeśli pojawia się awaria to niestety trzeba szybko podjąć działania aby usterki...
  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 248

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >