Ogrzewanie podłogowe a chemia parkieciarska - fakty i mity

« Powrót do artykułu: Ogrzewanie podłogowe a chemia parkieciarska... | « Powrót do grupy: Wnętrza

21 grudnia 2015, 09:49

Zgadzam sie: good 0 bad

moja siostra ma podgrzewaną i jest ok, nie wiem dokładnie co oni tam zrobili, ale super to działa, j wybrałam klasyczną z ArtCore ze studia w Warszawie, zamówiłam i zamontowali mi,a le nie mam podgrzewanej i nie żałuję, bo ogólnie drewno jest ciepłe jak się chodzi nawet boso.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

12 stycznia 2016, 10:49

Zgadzam sie: good 0 bad

ja nie mam podgrzewanej podłogi, wydaje mi sie, zę deska i tak jets ciepła, mam w salonie z baltic wood klasyczny dąb, dzieci sie na niej bawią, biegają w skarpetkach i nikt nie choruje, sama tez nie odczułam zeby była chłodna.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

5 sierpnia 2016, 14:16

Zgadzam sie: good 0 bad

Bajki jak nie wiem, przecież teraz coraz więcej na rynku jest ekologicznych środków takich jak Ekozet oferuje - http://sklepekozet.pl/pl/c/Frosch-ekologiczne -srodki-czyszczace/36 a one same w sobie są bezpieczne w stosowaniu, więc moim zdaniem to kolejny mit, który chyba producenci specjalistycznych środków do podłogi starają się przeforsować, aby inni kupowali.

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2017, 16:12

Zgadzam sie: good 0 bad

Bogatą ofertę chemii budowlanej można znaleźć też w http://www.ansterm.pl/ , więc myślę, że warto z ofertą tej firmy się zapoznać. Dostępna jest tutaj chemia bardzo dobrych producentów, więc również i wam może się oferta spodoba.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 315

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >