Osuszacze powietrza - ranking?

« Powrót do grupy: Moja budowa

27 stycznia 2022, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Problem dość często poruszany wszędzie oraz znany - wilgotne powietrze w domu i sposoby jego osuszania. Jeśli chodzi o osuszacz powietrza ranking i czym się kierować podczas wyboru osuszacza dla siebie - to na jakie parametry warto, baaa, a nawet trzeba zwracać uwagę przy zakupie?
Ma może ktoś z Was doświadczenie w tym temacie? Jeśli tak - to proszę o pomoc.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

31 stycznia 2022, 18:49

Zgadzam sie: good 0 bad

Hejka,
a więc tak - na pewno podstawowy parametr, jaki trzeba sprawdzić, to wielkość pomieszczenia, w którym ma osuszacz pracować. Jeśli masz dom, to może warto będzie kupić kilka (z 2 raczej na pewno), a jak piętrowy - to na bank tyle. I to w sumie główny parametr, czyli wydajność, bo pojemność zbiornika czy zużycie prądu - są bardzo do siebie podobne i nie wpływają znacząco na działanie sprzętu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 lutego 2022, 14:53

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja bym dorzucił jeszcze jeden parametr, może z pozoru mało ważny, ale naprawdę jego brak = brak komfortu w użytkowaniu osuszacza powietrza w całym domu. A mianowicie - kółka! Jeśli masz duży dom parterowy, to o wiele lepiej sobie jeździć tym osuszaczem, niż go nosić i dźwigać. W domu piętrowym - to także się sprawdzi. A te bardziej wydajne osuszacze są...już ciężkie, więc po co dźwigać?

Zgłoś | Cytuj | Link

2 lutego 2022, 07:44

Zgadzam sie: good 0 bad

U mnie ważne jeszcze było, żeby cichutko pracował

Zgłoś | Cytuj | Link

11 marca 2022, 08:56

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam Rems Seco 80. Na początku byłem sceptyczny skąd cena 10 tys. za osuszacz skoro 2 markowe Mastery można za to kupić. Teraz jednak wiem dlaczego. Nie ustępuje wydajnościom 2 Masterom, a pracuje super cicho i faktycznie jest oszczędny. Do tego fajny kolorowy wyświetlacz do programowania , wbudowany licznik zużycia prądu, wilgotnościomierz zewnętrzny, wbudowany zbiornik wewnętrzny i super jakość wykonania. Zapraszam do przetestowania przed zakupem na Rapid Rentals

Ten post był edytowany przez lukasz86k dnia: 11 marca 2022, 08:57
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 185

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >