Osuszanie budynków po zalaniach

« Powrót do grupy: Trudne tematy

10 listopada 2020, 07:14

Zgadzam sie: good 0 bad

Podczas remontu uszkodzona została jedna z uszczelek w konsekwencji kilka mieszkań poniżej mojego zostało zalanych. Nie ma tutaj oczywiście mowy by wina leżała po stronie spółdzielni czy innych lokatorów. Na szczęście byłem ubezpieczony dlatego nie poniosłem właściwie żadnych strat. Na szczęście również trafiłem na firmę lakus.com/, która skutecznie osuszyła wszystkie mieszkania. Bardzo profesjonalna firma, która zajmuje się osuszaniem mieszkań, budynków po zalaniach. Bardzo dziękuję i gorąco polecam: lakus.com.pl

Ten post był edytowany przez baciar18 dnia: 10 listopada 2020, 07:17
Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 listopada 2020, 15:33

Jeśli komuś w Łodzi przydarzy się taka sytuacja to ja polecam zgłosić się po pomoc do firmy Ozonowanie łódź oni osuszają oraz zajmują się ozonowaniem i dezynfekcją pomieszczeń czy budynków. Na stronie macie dokładną i całą ich ofertę

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

3 grudnia 2020, 16:44

Jeżeli ktoś z województwa mazowieckiego miałby podobny problem mogę szczerze polecić firmę wykonującą osuszanie mieszkań. Podchodzą do sprawy profesjonalnie, szybko a przede wszystkim oferują konkurencyjne ceny. Zajmują się także ozonowaniem oraz odbiorami mieszkań.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Studia Liczba postów: 65 Grupa: Trudne tema... Wybór kierunku studiów to bardzo odpowiedzialna decyzja, więc warto dobrze się nad nią zastanowić. Moim zdaniem kryminologia ma fajną przyszłość, więc warto wyb...
  • cięcie laserowe Liczba postów: 5 Grupa: Trudne tema... Jest to chyba też bardzo uniwersalna metoda cięcia profili z blachy ___________ kendama
  • odzież damska Liczba postów: 1 Grupa: Trudne tema... Witam, wiecie może w którym sklepie odzież damska jest bardzo dobrej jakości? Nie wiem, z którego sklepu kupić odzież, więc może doradzicie mi coś w tej kwestii...
  • Skuteczna reklama dla e-biznesu? Liczba postów: 162 Grupa: Trudne tema... Bez reklamy to byłoby ciężko firmom się utrzymać na rynku, także praktycznie każda z nich inwestuje w dobry marketing. Ale należy też pamiętać o tym, żeby nasza...
  • Jak rozwinąć swój biznes w okresie COVID? Liczba postów: 18 Grupa: Trudne tema... Zawsze należy rozwijać swój biznes, ale skoro teraz mamy taki okres to tym bardziej warto jest się skupić na internecie. Jeśli sami nie wiemy jak w nim podziała...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 16334 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 223

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >