Ozdoba tarasu

« Powrót do grupy: Ekspert tarasów

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸

29 listopada 2011, 12:24

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy w dobrym dziale dodaje post ale mam pytanie, bo mój taras jest wypielęgnowany, i zadbany, ale "łysy" chciałabym żeby ożył w jakiś fajny sposób, i nie wiem czy rośliny jakieś dać czy może są jakieś inne sposoby?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2012, 11:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Na tarasie można postawić rośliny w doniczkach, tylko należy je często przesuwać, aby nie powstały przebarwienia oraz żeby wilgoć gromadząca się pod doniczkami nie wpływała na szybsze gnicie desek. Ciekawym rozwiązaniem jest również oświetlenie tarasu lampkami LEDowymi wbudowanymi w deski.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

2 marca 2012, 14:29

Zgadzam sie: good 0 bad

Nawet nie wiedziałem o tym przestawianiu doniczek, a z tymi ledami to super pomysł, przepraszam że podkradłem wątek ale sam szukałem pomysłu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

28 września 2012, 12:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Jeśli masz taras całkiem otwarty, a chciałabyś stworzyć sobie na nim trochę prywatności, możesz osłonić go murkiem gabionowym z paneli Zenturo. Utworzysz sobie przytulny kącik (np. grillowy), a jednocześnie dodasz ciekawy element architektoniczny przykuwający uwagę.
O tym, czym wypełnić murek z Zenturo możesz poczytać na: http://www.ogradzamy.pl/strefa-klienta/inspiracje/wypelniamy -murek-gabionowy-z-paneli-zenturo,23/

Ten post był edytowany przez redakcja dnia: 29 grudnia 2015, 13:06
Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2012, 09:44

Zgadzam sie: good 0 bad

również ciekawe rozwiązanie :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

28 kwietnia 2013, 21:08

Zgadzam sie: good 0 bad

A może postawić tam jakąś dużą fajną donicę jak np mają tu: rattanart.pl Będzie wyglądać naturalnie ale też elegancko. Zobacz, być może wpadnie Ci w oko:)

Zgłoś | Cytuj | Link

11 lipca 2013, 08:41

Zgadzam sie: good 0 bad

Na dużym, nowoczesnym tarasie, albo tuż przy nim fajne byłoby coś takiego:
Widziałem to na żywo w pozbruku, ale ostatecznie decyzja zapadła na nie, ze względu na rozmiary. Za mały taras :((

Zgłoś | Cytuj | Link

4 lipca 2014, 16:37

Zgadzam sie: good 0 bad

ojej i znowu ten 'autostradowy' gabion - ozbdobą bym tego nie nazwał. solidne donice i dobra roślinność to najlepsze rozwiązanie w mojej opinii

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lipca 2014, 11:09

Zgadzam sie: good 0 bad

Gabiony są super ale lepiej wyglądają (oryginalniej) z innym wypełnieniem niż kamienie ;)
Donice i rośliny to zestaw obowiązkowy ;) ja mam hiszpańskie z pozbruka donice a w nich rosną różne mini jałowce i mini świerki :P

Zgłoś | Cytuj | Link

8 czerwca 2015, 08:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Możesz również postarać się o jego drugie życie wymieniając dotychczasową powierzchnię na deskę kompozytową z www.eko-deska.pl. Ja w ten sposób odświeżyłem swój taran i bardzo chwalę sobie tę decyzję. Deska kompozytowa świetnie wygląda, jest wytrzymała i co najważniejsze nie wymaga nieustannej pielęgnacji

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 5 ▾ Skocz do strony
1 2 3  ▸  ▸▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Sezon tarasowy rozpoczęty, kiedy planujecie budowę... Liczba postów: 16 Grupa: Ekspert tar... Marzysz o pięknym i funkcjonalnym tarasie? A jednocześnie szukasz inspiracji jak tą przestrzeń wykorzystać to możesz zajrzeć na stronę https://bihome.pl/inspira...
  • Czy wykonuje się izolacje tarasu? Liczba postów: 37 Grupa: Ekspert tar... Jeżeli jest to taras wylewany to warto wykonać hydroizolację. W moim przypadku my wybraliśmy również płyty tarasowe Dolomit z linii Presstone także dodatkowo ch...
  • taras drewniany Liczba postów: 219 Grupa: Ekspert tar... Nawet jeśli już podjęliście decyzję o budowie tarasu w ogrodzie, warto skupić się na znalezieniu doświadczonego wykonawcy z bogatym portfolio projektów oraz zre...
  • Szukam opinii na temat szklanych zadaszeń tarasu Liczba postów: 6 Grupa: Ekspert tar... Jeśli szukasz niezawodnego dostawcy elementów złącznych, który może zaoferować produkty odpowiadające najwyższym standardom, https://inoxa.pl może być odpowied...
  • Co na taras? Liczba postów: 704 Grupa: Ekspert tar... Interesuje mnie montaż desek tarasowych drewnianych. Jaką firmę możecie polecić? Zależy mi na fachowym doradztwie i szybkich terminach. Jak na razie znalazłam w...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19159 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 183

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >