Panelowe stropy strunobetonowe

« Powrót do artykułu: Panelowe stropy strunobetonowe | « Powrót do grupy: Budowa i remont

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸

16 grudnia 2014, 08:25

Zgadzam sie: good 0 bad

www.make.my/pendolino

Pasuje wam taki rozwój tego ?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

16 kwietnia 2015, 15:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Strona nie do odwiedzenia poprzednika.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

21 maja 2015, 14:51

Zgadzam sie: good 0 bad

Fajnie, że jest coraz większy wybór stropów, a nie trzeba się ograniczać tylko do jednego. Rozglądam się właśnie za projektami domów jednorodzinnych i w dużej mierze projektanci wykorzystują Smarta. Bez powodu tego chyba nie robią.

Zgłoś | Cytuj | Link

29 września 2015, 10:39

Zgadzam sie: good 0 bad

Co tu dużo mówić i się rozpisywać. Dobry produkt i sprawny montaż za rozsądną cenę :)

Zgłoś | Cytuj | Link

23 listopada 2015, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Widać po prostu, że powoli stropy strunobetonowe wypierają te gęsto żebrowe. Lżejszy materiał i o wiele łatwiejszy w montażu.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

1 stycznia 2016, 22:21

Zgadzam sie: good 0 bad

Smart już ma dobrą i wyrobioną markę. Ci co się znają to nie muszą nawet się zagłębiać w temat co wybierać do swojego domu ;)

Zgłoś | Cytuj | Link

3 lutego 2016, 10:34

Zgadzam sie: good 0 bad

Jestem na etapie wyboru stropu. Nie wiem co jeszcze wybiorę, ale podoba mi się podejście do klienta. M.in. fajna sprawa z wydanym poradnikiem związanym ze stropami smart zarówno dla klientów jak i wykonawców. Można trochę poczytać i się dokształcić przed podjęciem decyzji.

Zgłoś | Cytuj | Link

7 marca 2016, 09:07

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaczynam temat stropów już niebawem i już nie mogę się doczekać efektu finalnego! Wybrałem smarta więc powinno wszystko sprawnie iść!

Zgłoś | Cytuj | Link

19 maja 2016, 16:36

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie jest to nowość i niepewne rozwiązanie tylko produkt, który na polskim rynku funkcjonuje parę ładnych lat. Jak dla mnie nie ma zarzutów.

Zgłoś | Cytuj | Link

4 września 2016, 21:05

Zgadzam sie: good 0 bad

Tak szczerze to płyty strunobetonowe same się wybronią w porównaniu do tych gęsto żebrowych. Wystarczy poczytać specyfikacje…

Zgłoś | Cytuj | Link

Stron: 2 ▾ Skocz do strony
1 2  ▸


Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19105 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 226

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >