Parking lotnisko balice w Krakowie

« Powrót do grupy: Trudne tematy

25 kwietnia 2018, 13:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Jaki parking w Krakowie obok lotnika Balice jest najlepszym wyborem? Czy zostawienie samochodu na niestrzeżonym parkingu jest jest bezpieczną opcją? Jeśli szukacie świetnego parkingu z dobrą ochroną i niezłą ceną to Parking lotnisko balice według mnie jest najlepszym wyborem. Zostawiłem na tym parkingu wiele razy samochód jak podróżowałem po krajach w Europie i nigdy nie miałem problemu, świetna rzetelna firma !

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 kwietnia 2018, 14:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Trzeba przyznać, iż to bardzo ciekawa opcja. Oczywiście brakuje kilku ważnych kwestii na ten temat.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Skup złomu Liczba postów: 25 Grupa: Trudne tema... Ja ze swojej strony mogę polecić skup surowców wtórnych we Wrocławiu https://www.skupzlomumsk.pl/. Skup oferuję bardzo przyzwoite ceny i firma ma aż 9 punktów...
  • Rolnictwo Liczba postów: 94 Grupa: Trudne tema... Rolnictwo może być dochodowym biznesem, pod warunkiem, że wiesz jak się tym zajmować, kiedy siać, jakie nawozy stosować, jak się bronić przez szkodnikami. Na....
  • Dobry warsztat samochodowy Liczba postów: 497 Grupa: Trudne tema... Ja jakiś czas temu kupiłem auto dla córki i stwierdziłem, że z jej jazda i bakiem na benzynę szybko pójdę z torbami i zainstalowałem instalację lpg w tym punkc...
  • W co warto obecnie inwestować? Liczba postów: 2866 Grupa: Trudne tema... w mieszkania na wynajem.
  • Firmy sprzątające - opinie Liczba postów: 56 Grupa: Trudne tema... Teraz znaleźć firmę, która będzie dobrze wykonywała swoją pracę trzeba ze świecą szukać. Ja jedną firmę znam i jeżeli już potrzebuję sprzątania do mojego bura t...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 17982 użytkowników

Użytkownicy online (3)

gości: 145

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >