Pielęgnacja trawnika - kosiarka samojezdna

« Powrót do artykułu: Pielęgnacja trawnika - kosiarka samojezdna | « Powrót do grupy: Ogród i działka

1 kwietnia 2015, 08:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że solidnym rozwiązaniem jest zakup kosiarki spalinowej. Jest naprawde okej: http://www.sklepalko.pl/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

30 lipca 2016, 19:58

Zgadzam sie: good 0 bad

w http://www.tipsplus.pl/ mają najlepsze kosiarki, oferują ich różne rodzaje do dużych i małych trawników, są bardzo wydajne

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy

Ostatnio na forum

• Jacuzzi w ogrodzie lub na tarasie Liczba postów: 16 Grupa: Ogród i dzi... Jeżeli budowa baseny czy sauny to polecam skontaktować się z ofertą firmy asmar.info.pl. Ta firma budowała u mnie w domu saunę i powiem wam, że super to wyszło....
  • Jaki powinien być podjazd? Liczba postów: 30 Grupa: Ogród i dzi... Jeżeli nie macie pomysłu jak ma wyglądać wasz podjazd to warto zajrzeć na stronę firmy Jadar. Znajdziecie tam mnóstwo świetnych inspiracji. Firma zajmuje się pr...
  • Wykorzystanie kamienia w ogrodzie Liczba postów: 41 Grupa: Ogród i dzi... A czy kostka piaskowiec to według Was dobry materiał do wykonania placu podjazdowego do domu? Jak piaskowiec znosi mrozy?
  • Ogródek dla rodziny Liczba postów: 69 Grupa: Ogród i dzi... A czy takie altanki drewniane się sprawdzę? Chcę postawić coś takiego w swoim ogródku rodzinnym i nie wiem czy będzie odpowiednie i solidne.
  • Jak urządzić ogród marzeń Liczba postów: 75 Grupa: Ogród i dzi... Wielu z Was pisze o pięknym trawniku. Wertykulację trawnika powinieneś umieścić na liście obowiązkowych wiosennych prac ogrodowych. ________________________ ...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 18057 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 198

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >