Pisuar

« Powrót do grupy: Porady i opinie

25 stycznia 2013, 10:23

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdzieś wyczytałem, że można zaoszczędzić na wodzie montując pisuar w domowej toalecie, gdy większość domowników to mężczyźni podobno się opłaca. Do tej pory kojarzyło mi się to tylko z toaletami publicznymi. A jakie jest wasze zdanie na ten temat, jestem na etapie instalacji hydraulicznej i jeszcze mogę się zdecydować na pisuar.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2013, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Pewnie to prawda. Jak wiadomo mężczyźni nie muszą przysiadać aby oddać mocz a żeby spłukać to w muszli wc to potrzeba dużo więcej wody niż zużywa pisuar. Z toalety korzystamy dość często a więc napewno da się zaoszczędzić w ten sposób. A widziałem pisuar z klapą pewnie będzie taki pasował do domowej toalety.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

25 stycznia 2013, 17:44

Zgadzam sie: good 0 bad

Dokładnie, nie sądzę, żeby związek oszczędności wody z pisuarem, ale może się mylę. Poza tym trzeba mieć dużą łazienkę.

Zgłoś | Cytuj | Link

26 stycznia 2013, 10:37

Zgadzam sie: good 0 bad

Tutaj racja,jeżeli chodzi o sam montaż pisuaru to trzeba mieć stosunkowo dużą łazienke,wtedy pisuar am rację buty. Inaczej w mniejszych łazienkach może nam bardzo przeszkadzać.


www.Massi.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

5 lutego 2013, 08:48

Zgadzam sie: good 0 bad

Gdybym miał odpowiednio dużą łazienkę wolałbym zamontować bidet niż pisuar

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lutego 2013, 13:00

Zgadzam sie: good 0 bad

Bidet sprawdzi się chyba lepiej,a już na pewno będzie bardziej uniwersalny niż sam pisuar. To kwestia stylu,wiem że w łazienkach w małych mieszkaniach raczej żadne z tych rozwiązań nie wchodzi w grę.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2013, 11:55

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja uważam, że jeśli mamy wystarczająco dużo miejsca w łazience, to trzeba sobie maksymalnie ułatwiać życie. Pisuar jak najbardziej, bidet też jest dobrą opcją, bez którego niektórzy nie mogą się wręcz obejść. W obu przypadkach oszczędza się wodę, są to także rozwiązania idealne z punktu widzenia higieny osobistej, jak i czystości w łazience.

Zgłoś | Cytuj | Link

20 listopada 2013, 13:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam podobne zdanie w tej kwestii,akurat uważam że jeżeli mamy dużą przestrzeń w łazience,to należy ją odpowiednio zagospodarować i pisuar będzie wskazany. Podobnie jak wanna narożna.


www.PieceMans.pl

Zgłoś | Cytuj | Link

21 marca 2014, 15:11

Zgadzam sie: good 0 bad

Nom taki z klapom moim zdaniem jedynie wchodzi w grę abyśmy nie przekształcili naszej domowej toalety w publiczną. Taki pisuar z pokrywą można mieć już w dobrej cenie co z pewnością przeniesie się na zyski.

Zgłoś | Cytuj | Link

5 listopada 2014, 13:38

Zgadzam sie: good 0 bad

pisuar w łazience to ciekawa opcja. my zamawialiśmy w http://sanipol.pl/ wszystko ok.

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

  • Worki polipropylenowe Liczba postów: 41 Grupa: Porady i op... Worki foliowe od Colormark to niezawodny sposób na pakowanie i zabezpieczanie produktów. Sprawdź ich ofertę na https://www.colormark.pl/opakowania-foli owe/worki...
  • Budownictwo a Architektura Proszę o Pomoc. Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... i jeszcze pytanie czy ktoś kto skończy Budownictwo zeby zaprojektowac budynek będzie w jakis sposób podlegał architektowi ? czy ma wolną rękę w tworzeniu projek...
  • pomnik z rzeźbą? Liczba postów: 129 Grupa: Porady i op... Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli szukacie sprawdzonego zakładu kamieniarskiego w Bielsko Białej, to zdecydowanie po...
  • Monitoring w domu Liczba postów: 11 Grupa: Porady i op... Orllo ma niezłe kamery wewnętrzne i zewnętrzne też w wersji bezprzewodowej IP Wifi z apką do obsługi. Możesz sobie na przykład sprawdzić taki https://orllo.pl/z...
  • Jak urządzić mieszkanie od podstaw? Liczba postów: 197 Grupa: Porady i op... Jak urządzenie mieszkania od podstaw to tylko https://mgarchitekci.pl pomogą Ci w tym fascynującym i kreatywnym procesie. Oto kilka kroków, które mogą Ci pomóc:...

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19167 użytkowników

Użytkownicy online (2)

gości: 217

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >