Podłoga inspirowana naturą

« Powrót do artykułu: Podłoga inspirowana naturą | « Powrót do grupy: Wnętrza

24 czerwca 2015, 11:49

Zgadzam sie: good 0 bad

wspaniałe jets to jasne wnętrze. Teraz zamierzamy z mężem zrobić córce pokój, też sobie wybrała bardzo podobną podłoge drewnianą z baltic wood, ściany też chce jasne i do tego jakąś fototapetę. Drewniana podłoga jets bardzo przyjemna i rewelacyjnie wygląda.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

10 lipca 2015, 12:25

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga drewniana zawsze jest dobrym wyborem. Baltic wood ma fajne wzornictwo, wybraliście coś konkretnego?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

23 lipca 2015, 15:28

Zgadzam sie: good 0 bad

Ja mam pytanie co jest trwalsze płytka czy deska drewniana?
Planuję w domu czworonoga i nie chciałbym aby taka drewniana podłoga uległa uszkodzeniu. Czy jego pazurki i zabawki dla kotów mogły by zostawić na niej trwałe ślady?

Zgłoś | Cytuj | Link

5 sierpnia 2015, 12:58

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie wiem czy taki kot jest w stanie zniszczyć podłogę, ale warto zapytać w sklepie z deskami podłogowymi, może sprzedawca pomozę dobrać odpowiednie drewno

Zgłoś | Cytuj | Link

10 września 2015, 13:27

Zgadzam sie: good 0 bad

Zaciekawiła mnie informacja, że podłogi winylowe są bezpieczne dla stawów. nie wiedziałam, że rodzaj podłogi może wpływać na stawy, czy ktoś mógłby to rozwinąć? w jaki sposób i czego należy unikać, jezeli ma się pewne problemy ze stawami? Czy ktoś mógłby mi poradzić jedną z tych firm: http://heban.net/asortyment/podlogi pod tym właśnie kątem? to kwestia amortyzacji?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 173

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >