Podłogi idealne!

« Powrót do artykułu: Podłogi idealne! | « Powrót do grupy: Wnętrza

3 lipca 2017, 18:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Podłoga jednak w biurze ma ogromne znaczenie, bez dwóch zdań. Osobiście preferuję coś takiego, co się nazywa panele winylowe Tajima corso od Coniveo. Elegancka, prosta w położeniu i utrzymaniu w czystości podłoga. Co o tym myślicie?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2017, 12:47

Zgadzam sie: good 0 bad

Użytkownik Komik napisał: Podłoga jednak w biurze ma ogromne znaczenie, bez dwóch zdań. Osobiście preferuję coś takiego, co się nazywa
panele winylowe Tajima corso od Coniveo. Elegancka, prosta w położeniu i utrzymaniu w czystości podłoga. Co o tym
myślicie?


Jak dla mnie to mega fajna podłoga. Dużo bardziej mi się to podoba niż często występujące w biurach wykładziny. Takie panele, które są podobne do drewna jednak tworzą fajny klimat. Do tego jak jest odpowiednio biuro zaaranżowane to idealna sprawa. Ktoś wie, jak z wytrzymałością takich paneli Tajima?

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

6 lipca 2017, 13:45

Zgadzam sie: good 0 bad

Mamy w biurze już jaki czas te panele z Coniveo i super się sprawują. Pracuje ponad 20 osób w biurze, więc to dużo, panele są intensywnie użytkowane i nie ma z nimi żadnych kłopotów.

Zgłoś | Cytuj | Link

6 lipca 2017, 16:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Dla mnie definicję idealnej podłogi stanowi to, co wyczarowali dla mnie http://tartakbiedowo.pl wraz ze swoją deską parkietową! Dzięki nim parkiet jest obecnie moim ulubionym typem podłogi, zaś wszystkim znajomym polecam również położenie parkietu z ich oferty. :)

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19166 użytkowników

Użytkownicy online (6)

gości: 252

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >