Pomysły na aranżację tarasu z użyciem stopni schodowych wykonanych z bloków betonowych

« Powrót do artykułu: Pomysły na aranżację tarasu z... | « Powrót do grupy: Ogród i działka

31 października 2020, 10:03

Zgadzam sie: good 0 bad

Polecam kopalnię informacji na temat wykonania nawierzchni i zagadnień z nimi związanych w Radach i Poradach na stronie Buszremu
https://kostkabrukowa.buszrem.pl/rady-i-porady/

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

7 stycznia 2021, 12:18

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas płyty tarasowe i kostka brukowa łączą się w jedną kompozycję. Bardzo ładnie wyglądają też schodki. Wszystko zamawialiśmy w Kost-Bet super jakość.

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

11 stycznia 2021, 13:13

Zgadzam sie: good 0 bad

Tarasy z kostki brukowej mogą naprawdę ładnie wyglądać, a do tego cechują się znaczną wytrzymałością. Czy myślicie, że przy budowie takiego tarasu warto od razu zainwestować w zadaszenie?

____________________________
taras zadaszony

Zgłoś | Cytuj | Link

8 lutego 2021, 14:02

Zgadzam sie: good 0 bad

Na taki taras powinniście też zamówić dobrej jakości solidne donice tarasowe, tutaj https://oltre.pl/donice-na-tarasie macie taką ofertę którą osobiście polecam. Mam od nich te donice i kilka innych rzeczy i jestem zadowolony, fajnie mi pasują też do nowoczesnej aranżacji.

Zgłoś | Cytuj | Link

25 marca 2021, 20:28

Zgadzam sie: good 0 bad

U nas schodki wyglądają na prawdę super. Mamy pod ogrodzenie ten sam styl - Royal z Kostbet. Znaleźliśmy te schodki ogrodowe u nich i już mieliśmy fajne pomysły w aranżacji więc super :)

Zgłoś | Cytuj | Link
Reklamy Google

8 kwietnia 2021, 10:42

Zgadzam sie: good 0 bad

Stopnie schodowe do ogrodu wyglądają na prawdę super, jak masz delikatną nierówność terenu czy skarpę. Nasz dom jest tak położony i aby do nas wejść trzeba pokonać schodki, które wyglądają na prawdę świetnie. Są w tym samym stylu co kostka brukowa i ogrodzenie tworzą idealną spójność.

Zgłoś | Cytuj | Link

17 maja 2021, 10:26

Zgadzam sie: good 0 bad

Mnie też podobają się stopnie schodowe jak masz jakieś nierówności terenu albo dom jest na skarpie to idealne rozwiązanie. Zamawialiśmy stopnie schodowe zewnętrzne z Kost-Bet.

Zgłoś | Cytuj | Link

24 marca 2022, 11:18

Zgadzam sie: good 0 bad

Nie bez przyczyny kostka brukowa należy do najchętniej wybieranych materiałów do budowy ogrodowych ścieżek, eleganckich podjazdów i innych nawierzchni. Coraz częściej kostką brukową zastępowane są tradycyjne płyty chodnikowe na miejskich chodnikach, co łatwo wytłumaczyć nieporównywalnie większą trwałością bruku.


__________________________________
Drogbruk

Zgłoś | Cytuj | Link

Komentarze

Dodaj komentarz

Zarejestruj się przez Facebook

Adres e-mail nie bedzie prezentowany w serwisie budnet.pl

Zaloguj się. Nie posiadasz jeszcze konta w serwisie budnet.pl? Załóż je już teraz w mniej niż minutę.

 Kolor:  Rozmiar:

Obrazek nieczytelny? Wygeneruj nowy


Ostatnio na forum

Czytaj też

Społeczność budnet.pl ma już 19164 użytkowników

Użytkownicy online (1)

gości: 203

Ostatnio dołączyli
Zobacz wszystkich >
Galerie
Zobacz wszystkie galerie >